SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi začalo uvoľňovať stabilnú verziu MIUI 12 pre prvé zariadenia. Je medzi nimi aj Váš?

Stabilná verzia MIUI 12 je postupne uvoľňovaná pre prvé zariadenia

Spoločnosť Xiaomi ešte v priebehu apríla oficiálne predstavila nadstavbou MIUI 12 pre čínsky región. Neskôr v máji nadstavba bola predstavená aj pre globálny trh, pričom bol zverejnený aj  zoznam zariadení, pre ktoré bude aktualizácia s novou nadstavbou oficiálne dostupnou. Spoločnosť krátko na to oficiálne uvoľnila prvú stabilnú BETA verziu nadstavby pre prvé smartfóny.

Xiaomi uvoľňuje stabilnú verziu MIUI 12

Portál xda-developers upozorňuje na to, že spoločnosť Xiaomi začala s oficiálnou distribúciou MIUI 12 v stabilnej verzii pre širokú verejnosť.

MIUI 12 dostupnost aktualizacie
Zdroj: xda-developers.com

Portál poukazuje na to, že Xiaomi začalo distribuovať MIUI 12 pre smartfóny Mi 9 a Mi 9T / Mi 9T Pro, resp. Redmi K20 sériu smartfónov. Portál ďalej dodáva, že Xiaomi distribuuje aktualizáciu aj mimo domáceho regiónu.  Inými slovami, aktualizácia je uvoľňovaná aj na globálnom trhu. Číselné označenie aktualizácií pre jednotlivé modely si môžete pozrieť nižšie.

  • Mi 9 – V12.0.1.0.QFAEUXM (Europe)
  • Redmi K20/Mi 9T – V12.0.1.0.QFJMIXM (Global) a V12.0.1.0.QFJINXM (India)
  • Redmi K20 Pro/Mi 9T Pro – V12.0.1.0.QFKMIXM (Global)

Aktualizácia by mala byť priebežne sprístupňovaná prostredníctvom OTA (Over the air). Znamená to, že používatelia nič nemusia robiť, stačí im počkať, kým telefón neohlási dostupnosť aktualizácie.

Nadstavba prináša viacero väčších zmien, od nových animácií, cez nové možností interakcií s notifikáciami, až po lepšiu ochranu osobných údajov. Kompletný prehľad zmien nájdete na tomto odkaze

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky