SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Youpin spája sily platformou Indiegogo. Produkty tak bude možné predobjednať do všetkých kútov sveta

Xiaomi a Indiegogo spájajú sily. pre fanúšikov značky z našich končín to znamená, že sa ku novým produktom dostanú ihneď po spustení ich predaja.

Značka Xiaomi Youpin oficiálne spája sily s americkou crowdfundingovou platformou Indiegogo, prostredníctvom ktorej môžu zákazníci podporiť a objednať si daný produkt ešte predtým, ako sa vôbec dostane do výroby, informoval čínsky zahraničný portál Toutiao.com.

Spolupráca bola oznámená len pred niekoľkými hodinami

Veľká spolupráca spoločností Xiaomi Youpin a Indiegogo bola oficiálne predstavená verejnosti len pred niekoľkými hodinami na na mediálnej komunikačnej konferencii v čínskom Pekingu. Na konferencii zároveň odznelo viacero zásadných informácií, ktoré určite potešia fanúšikov značky v Európe, či v zámorí. 

Zástupca generálneho riaditeľa spoločnosti Xiaomi Youpin, Zhao Xinran, na konferencii uviedol, že spojením síl s platformou Indiegogo môže Xiaomi Youpin priniesť čínskym spotrebiteľom nové zahraničné technológie, ako aj domáce značky a ďalšie vynikajúce projekty na zahraničné trhy po celom svete.

S ďalším zásadným vyhlásením prišiel aj Lian Lin, ktorý je zodpovedný za zahraničné pôsobenie spoločnosti Xiaomi Youpin. Crowdfunding v zámorí je údajne prvým krokom k tomu, aby sa spoločnosť presadila po celom svete a už dnes môžme s prehľadom povedať, že spoločnosť má našliapnuté naozaj dobrým smerom. Konto značky Xiaomi Youpin bolo totižto na platformie Indiegogo vytvorené pred pár dňami a už dnes disponuje dvomi kampaňami, ktoré behom niekoľkých dní oslovili tisíce zákazníkov. Dobrým príkladom je nedávno predstavený WalkingPad R1 Pro, ktorý doposiaľ vyzbieral viac ako milión eur, pričom ho podporilo už viac ako 3500 ľudí. Druhým aktuálnym projektom je zubná kefka Xiaomi Youpin OcleanX, ktorá si taktiež našla nemalé množstvo záujemcov.

Indiegogo ponúka dodanie do všetkých kútov sveta

Na záver určite spomenieme, že platforma Indiegogo ponúka celosvetové dodanie výrobkov (Pozn. redakcie: platforma Indiegogo má na starosti distribúciu, komunikáciu so zákazníkom, či vytváranie ďalších projektov v spolupráci so značkou) a tak by v budúcnosti nemal byť problém pri dodávaní čínskych produktov Xiaomi Youpin, ktoré na platforme uvidíme. Pre záujemcov z našich končín to teda znamená, že už viac nebudú musieť čakať na to, kým sa v našich končinách vyskytnú „globálne“, či iné medzinárodné verzie, ktoré často prichádzajú s výrazným časovým oneskorením a výrazne vyššou cenovkou.

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close