Pracovné ponuky
SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Šikovný mop Xiaomi Yijie Mopper so samočistiacim mechanizmom sa dostáva do predaja

Úplnú novinku na trhu môžeš aktuálne získať za fantastických 29,66 eur s dopravou zdarma

Spoločnosť Xiaomi len prednedávnom opäť rozšírila portfólio šikovných domácich mopov, ktoré tentokrát predstavila pod svojou podznačkou Yijie. Medzi klasickými mopmi sa ale najnovšie nachádza aj naozaj šikovný pomocník do domácnosti, ktorý si zamiluje každý z vás. Samočistiaca rotujúca hlava je totižto unikátna funkcia, ktorá vám uľahčí nie len umývanie samotného mopu, ale zároveň vám uľahčí jeho skladovanie

Úplne nový Xiaomi Yijie Mopper nájdeš v ponuke e-shopu Cafago.com

Mop, ktorý si ihneď zamilujete

xiaomi yijia mopper mop 5_opt
Zdroj: Cafago

Nový Xiaomi Yijie Mopper je vybavený rotujúcim mechanizmom, do ktorého sa iba pohybom jednej páčky samotný mop zloží. Mop sa následne vyžmýka vďaka odstredivej sile. To zabezpečuje nie len jednoduché umytie mopu, ale aj naozaj rýchle vysušenie pre následné suché umývanie, či skladovanie, ktoré je v tomto prípade oveľa hygienickejšie, ako akékoľvek iné riešenie. 

O podlahu sa báť nemusíte

xiaomi yijia mopper mop_opt
Zdroj: Cafago

Mopovacia utierka je vyrobená z vysoko absorbčného materiálu, ktorý nie len vynikajúco čistí, ale zároveň zabraňuje nechcenému poškriabaniu podlahy. 

Umyjete každý kút vášho bytu

xiaomi yijia mopper mop 2_opt
Zdroj: Cafago

Vďaka špeciálnej mopovacej hlavici vyumývate naozaj každý kút vášho bytu, či domu. Vďaka otáčaciemu mechanizmu je mopovacia hlavica flexibilná a odrážajúca, vďaka čomu sa prispôsobí napríklad nábytku, ktorý dokonale umyje z každého uhla, samozrejme, bez akéhokoľvek poškodenia. 

Jednoduché skladovanie

Skvelou výhodou tohto mopu je naozaj nenáročné skladovanie. Po ukončení umývania a vyžmýkaní mopu, môžete mopovaciu hlavicu iba vtiahnuť do útrob umývacieho mechanizmu, kde môže byť hlavica bezproblémovo uskladnená. Vyhnete sa tak nechcenému zašpineniu samotnej mopovacej handričky, pričom ušetríte nemalý kus miesta. 

xiaomi yijia mopper mop 6_opt
Zdroj: Cafago

Úplná novinka sa na trhu objavila len pred niekoľkými týždňami, no len prednedávnom sa dostala do oficiálneho predaja aj mimo domovskej Číny. Aktuálne si ho môžete zaobstarať na e-shope Cafago.com, kde sa predáva za naozaj výhodnú cenu, iba 29,66 eur. Tradične, za dopravu nebudete platiť ani cent navyše. 

Úplne nový Xiaomi Yijie Mopper nájdeš v ponuke e-shopu Cafago.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close