TIP REDAKCIEXiaomi

Xiaomi Yeelight je inteligentná stolná lampa, ktorá stojí pár „šupov“ a ponúka zaujímavé funkcie

Čítanie pri zlom svetle nie je to pravé orechové. Hoci výskumy ukazujú, že oči si tak neničíme, ale „len“ skôr unavíme tak aj napriek tomu to nie je nič príjemné a to hlavne v prípade ak musíte tráviť nad knihami či za počítačom dlhšiu dobu.

Zdroj: produktová fotografia

Radi by sme vám preto dali do pozornosti chytrú lampu Xiaomi Yeelight, ktorá sa oproti bežným lampám s cenovkou okolo 30€ vymyká všetkým štandardom.

Xiaomi Yeelight

Dokonalý dizajn a chytré funkcie

Jednoduché a čisté línie. To sú charakteristiky, ktoré vystihujú produkty Xiaomi. Celý dizajn podčiarkuje ešte hliník v kombinácii so silikónom a flexibilným ramenom, vďaka ktorému je možné si prispôsobiť lampu podľa svojich potrieb. O svetlo sa stará LED žiarovka, ktorej životnosť je približne 25,000 hodín. Okrem toho sa chváli 5 rôznymi režimami svietivosti s možnosťou prispôsobenia teploty farby. Maximálny svetelný výkon žiarovky je 260 lumenov.

Zdroj: produktová fotografia

Lampa disponuje zároveň trojicou tlačidiel, prostredníctvom ktorých ju je môžete ovládať. Ovládať môžete napríklad teplotu svetla či jeho intenzitu.

Zdroj: produktová fotografia

Zaujímavosťou tejto lampy je, že disponuje vstavanou batériou, vďaka ktorej je lampa prenosná možno ju používať aj bez priameho prístupu k elektrine. Výdrž batérie na jedno nabitie je zhruba 5 hodín. Ak vás táto lampa zaujala tak ju nájdete na odkaze nižšie. PS: aktuálne je dostupná v limitovanej ponuke za menej ako 30€.

Xiaomi Yeelight

Zdroj: vlastný, obrázky: produktové fotografie

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close