Xiaomi

Toto je najdostupnejší robotický vysávač od Xiaomi, ktorý teraz môžeš získať vďaka exkluzívnemu kupónu ešte lacnejšie

Baví ťa vysávania? Neviem ako teba, ale  my si radi tento čas strávený pri klasickom vysávaní vymeníme za niečo iné, hoci aj za leňošenie pred TV. Ak patríš do podobnej sorty ľudí ako my, tak by si nemal určite zmeškať ponuku na nový robotický vysávač Xiaomi Xiaowa Vacuum, ktorý aktuálne môžeš získať výrazne lacnejšie a čerešničkou na torte je doprava „Duty Free Shipping“, vďaka ktorej sa vyhneď dodatočným poplatkom.

V spolupráci so zahraničným obchodom Cafago.com sa nám podarilo pripraviť zľavové tornádo v podobe zľave viac ako 100€ a to je už čo povedať! Vďaka exkluzívnemu kupónu „UU0157“, ktorý aplikuješ v košíku tak môžeš získať zľavu v podobe desiatok €. Poďme sa však na tento robotický vysávač, ktorý ocenia najmä „leňoši“ pozrieť z blízka.

Robotický vysávač Xiaomi Xiaowa môžeš vďaka kupónu „UU0157“ mať už za neuveriteľných 206.99€

Xiaowa Vacuum je najnovší robotický vysávač z kuchyne Xiaomi

Čínsky gigant Xiaomi prostredníctvom tohto robotického vysávača chce primárne osloviť mladšie ročníky, ktoré si prácu častokrát radi uľahčia. Ponúka dostatočný výkon v podobe 1800 Pa, čo v preklade znamená, že sa dokáže popasovať s bežnou špinou ako je prach, zvieracie chlpy, odrobinky a podobne.

O čistotu v domácnosti sa vám bude starať celkovo 9 rôznych režimov, ktoré je možné ovládať pomocou aplikácie Mi Home. Vysávač ponúka zo spodnej strany rotujúcu kefu pričom nechýba ani jedna z boku, ktorá  slúži na zametanie neprístupných miest. Mnohých poteší určite aj to, že vysávač si poradí s prekážkami do výšky 20 mm čo znamená, že by sa mal bezproblémovo dostať napríklad cez lišty oddeľujúce parkety od kachličiek. Mimochodom, vysávač celkovo ponúka 640ml nádobu na nečistoty.

Zdroj: produktová fotografia

Z hľadiska výdrže Xiaowa Vacuum disponuje batériou s kapacitou 2600 mAh. V preklade to znamená, že vysávač by si mal poradiť na jedno nabitie povysávať priestor o veľkosti zhruba 80 m². Na druhej strane veľkosť priestoru, ktorý zvládne vysávač povysávať závisí aj od jeho členitosti. Totiž čím členitejší priestor tak tým viac sú namáhané senzory čo môže ovplyvniť rozlohu, ktorú zvládne tento robot povysávať na jedenkrát. Na druhej strane vysávač disponuje senzorom, ktorý ho pri kritickej úrovni automaticky vráti do nabíjacej stanice a po dobití pokračuje v upratovaní ďalej.

Zdroj: produktová fotografia

Výrobca však pri takto nízkej cenovej politike musel niekde aj šetriť. Najvýraznejším nedostatkom je absencia podpory mopu. Inými slovami, hoci vám povysáva byt tak s umytím podlahy si budete musieť poradiť sami.

Ak ťa ponuka na tento robotický vysávač zaujala tak ti určite odporúčame využiť kupónovú akciu v kombinácii s dopravu „Duty Free Shipping“ vďaka čomu ťa neprekvapia dodatočné poplatky v podobe CLA Či DPH.

Zdroj: vlastný

Robotický vysávač Xiaomi Xiaowa môžeš vďaka kupónu „UU0157“ mať už za neuveriteľných 206.99€

Zdroj: TS, Cafago.com, obrázky: produktové obrázky

 

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close