Xiaomi

Toto je najdostupnejší robotický vysávač od Xiaomi – Xiaowa Vacuum! PS: počas Black Friday je ešte dostupnejší

Baví ťa vysávania? Neviem ako teba, ale  my si radi tento čas strávený pri klasickom vysávaní vymeníme za niečo iné, hoci aj za leňošenie pred TV. Ak patríš do podobnej sorty ľudí ako my, tak by si nemal určite zmeškať ponuku na nový robotický vysávač Xiaomi Xiaowa Vacuum, ktorý sa len nedávno začal predávať.

Robotický vysávač Xiaomi Xiaowa

Xiaowa Vacuum je najnovší robotický vysávač z kuchyne Xiaomi

Čínsky gigant Xiaomi predstavením tohto robotického vysávača chce primárne osloviť mladšie ročníky, ktoré si prácu častokrát radi uľahčia. Ponúka dostatočný výkon v podobe 1600 Pa, čo v preklade znamená, že sa dokáže popasovať s bežnou špinou ako je prach, zvieracie chlpy, odrobinky a podobne.

O čistotu v domácnosti sa vám bude starať celkovo 9 rôznych režimov, ktoré je možné ovládať pomocou aplikácie Mi Home. Vysávač ponúka zo spodnej strany rotujúcu kefu pričom nechýba ani jedna z boku, ktorá  slúži na zametanie neprístupných miest. Mnohých poteší určite aj to, že vysávač si poradí s prekážkami do výšky 20 mm čo znamená, že by sa mal bezproblémovo dostať napríklad cez lišty oddeľujúce parkety od kachličiek. Mimochodom, vysávač celkovo ponúka 640ml nádobu na nečistoty.

Zdroj: produktová fotografia

Z hľadiska výdrže Xiaowa Vacuum disponuje batériou s kapacitou 2400 mAh. V preklade to znamená, že vysávač by si mal poradiť na jedno nabitie povysávať priestor o veľkosti zhruba 80 m². Na druhej strane veľkosť priestoru, ktorý zvládne vysávač povysávať závisí aj od jeho členitosti. Totiž čím členitejší priestor tak tým viac sú namáhané senzory čo môže ovplyvniť rozlohu, ktorú zvládne tento robot povysávať na jedenkrát. Na druhej strane vysávač disponuje senzorom, ktorý ho pri kritickej úrovni automaticky vráti do nabíjacej stanice a po dobití pokračuje v upratovaní ďalej.

Tip pre vás  Pozrite si fototest zariadení Xiaomi Mi 8 Lite a Redmi Note 7. Ktorý je Vašim víťazom?
Zdroj: produktová fotografia

Výrobca však pri takto nízkej cenovej politike musel niekde aj šetriť. Najvýraznejším nedostatkom je absencia podpory mopu. Inými slovami, hoci vám povysáva byt tak s umytím podlahy si budete musieť poradiť sami.

Ak ťa ponuka na tento robotický vysávač zaujala tak ti určite odporúčame využiť akciovú ponuku, ktorá je obmedzená na 25 kusov. Mimochodom, čerešničkou na torte je možnosť doručenia cez bez dodatočných poplatkov ako je DPH či CLO. Stačí odškrutnúť dopravu „Duty Free Shipping“

Zdroj: vlastný

Robotický vysávač Xiaomi Xiaowa

Zdroj: TS, TomTop.com, obrázky: produktové obrázky

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close