SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Xiaomi Xiaolang sušička s objemom 35 litrov – najkompaktnejšia sušička na trhu je aktuálne dostupná za neuveriteľnú cenu

Dokonale suché a dezinfikované oblečenie, uteráky, či iná bielizeň? So sušičkou Xiaomi Xiaolang to je hračka!

Sušička bielizne a prádla je už súčasťou takmer každej modernej domácnosti. Medzi nami sú však aj takí, ktorým sa ďalší veľký kus bielej techniky jednoducho nezmestí do domácnosti. V takom prípade je jednoznačne skvelou voľbou pomerne nový kúsok od spoločnosti Xiaomi Xiaolang sušička s objemom 35 litrov, ktorá bielizeň nie len suší, ale zároveň dokonale dezinfikuje až 3-stupňovou dezinfekciou

Sušičku Xiaomi Xiaolang s objemom 35 litrov za 116,95 eur nájdeš TU!

Xiaomi Xiaolang sušička s objemom 35 litrov

Trojstupňová dezinfekcia zaručuje naozaj dokonale čistú a sterilnú bielizeň. V prvom kroku je bielizeň dezinfikovaná ultrafialovým svetlom. V druhom kroku je bielizeň sterilizovaná pomocou tepla, pričom na záver dokončuje celý proces ozónová sterilizácia. Vďaka týmto trom krokom je zaručené dokonalá sterilizácia naozaj akejkoľvek vloženej bielizne. 

xiaomi xiaolang susicka sterilizacia
Zdroj: Geekbuying

Sušička využíva energeticky výhodnú metódu cirkulárneho sušenia bielizne pri konštantnej teplote 75 stupňov Celzia. Vlhkosť sa z bielizne vyparuje, čím dochádza ku efektívnemu vysušeniu bez porušenia samotnej látky. 

Dajte vášmu oblečeniu nový rozmer. Do sušičky je možné vložiť rôzne vône, ktoré sa vyparujú počas sušenia. Bielizeň je tak po vybratí zo sušičky voňavá ako nikdy predtým!

xiaomi xiaolang susicka sterilizacia
Zdroj: Geekbuying

Dajte konečne zbohom klasickým sušiakom, ktoré zaberajú zbytočný priestor vo vašom obydlí, či na balkóne. Sušička Xiaomi Xiaolang je naozaj kompaktná a patrí medzi najmenšie na trhu. Je o niečo vyššia ako štandardný nočný stolík, pričom po dizajnovej stránke patrí medzi naozaj pekný doplnok do domácnosti. S objemom 35 litrov pritom bohate postačuje pre menšie rodiny, či páry. 

Chod samotnej sušičky je mimoriadne tichý, takže ju nemusíte zapínať iba v momente, keď opúšťate svoje obydlie. Na mieste nie je ani strach z vyššieho účtu za elektrinu, keďže sušička využíva efektívny spôsob cirkulárneho sušenia.

xiaomi xiaolang susicka 1
Zdroj: Geekbuying

Pri využití vertikálneho sušenia (oblečenie zavesené priamo na hliníkových vešiakoch), môžte počítať s naozaj expresným vysušením do niekoľkých desiatok minút. Na záver spomenieme, že ovládanie sušičky je mimoriadne jednoduché, stačí ju zapnúť do zásuvky, vložiť prádlo a stlačiť tlačidlo sušenie. Bielizeň môžete vybrať kedykoľvek. Stačí iba otvoriť veko sušičky, ktorá sa automaticky vypne. 

Sušičku Xiaomi Xiaolang s objemom 35 litrov za 116,95 eur nájdeš TU!

Sušičku Xiaomi Xiaolang s objemom 35 litrov nájdete momentálne v najlepšej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za skvelých 116,95 eur s bezplatným doručením z poľského skladu. Pre zrazenie ceny je však nutné využiť zľavový kupón „XIAOLANG“.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close