SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Xiaomi XiaoAI Portable Speaker – miniatúrny bezdrôtový reproduktor s cenovkou, z ktorej sa ti zatočí hlava

Obľúbený čínsky výrobca prichádza na trh s ďalším zaujímavým produktom, ktorého cenovka je jednoducho nepochopiteľná

Spoločnosť Xiaomi len pred niekoľkými týždňami oficiálne predstavila ďalší zaujímavý produkt, ktorý by rozhodne nemal ujsť oku žiadneho fanúšika spoločnosti Xiaomi. Reč je o pomerne čerstvom bezdrôtovom reproduktore Xiaomi XiaoAI Portable Speaker, ktorý prichádza na trh s miniatúrnym dizajnom, zaujímavými špecifikáciami, no v neposlednom rade s naozaj agresívnou cenovkou iba niečo málo cez 11 eur s bezplatným doručením

Xiaomi XiaoAI Portable Speaker za 11,04 eur nájdeš na TomTop.com

Najlacnejší bezdrôtový reproduktor od Xiaomi

Nový reproduktor Xiaomi XiaoAI Portable Speaker prichádza s výnimočným miniatúrnym dizajnom. Vďaka rozmerom iba 52 x 52,7 x 27 mm si môžeš reproduktor zobrať naozaj kdekoľvek, či už do malého batohu, alebo dokonca do vrecka v tvojich nohaviciach. 

xiaomi xiaoai portable speaker
Zdroj: TomTop

Aj napriek svojej cenovke výrobca nijako nezaostáva za konkurenciou. K dispozícii je výnimočné bezdrôtové pripojenie Bluetooth 5.0, ktoré pri väčšine reproduktorov tejto cenovej kategórie nenájdete. Jeho najväčšou výhodou je takmer okamžité pripojenie ku smartfónu, ako aj prenos audia takmer bez oneskorenia. 

xiaomi xiaoai portable speaker pripojenie
Zdroj: TomTop

Pri miniatúrnych bezdrôtových reproduktoroch výrobcovia častokrát siahajú po menšej výdrži batérie, no to opäť nie je tento prípad. Xiaomi v tomto produkte siahlo po pomerne veľkej batérii s kapacitou až 480 mAh, ktorá pri bežnom používaní zabezpečuje chod po dobu až 6 hodín. (nabíjanie pomocou USB Type-C)

xiaomi xiaoai portable speaker usb type c
Zdroj: TomTop

Pochopiteľne, pri pohľade na rozmery je určite jasné, že o veľkú diskotéku sa tento reproduktor nepostará. Jeho určenie je totižto jasné, ozvučenie malých priestorov, prípadne na počúvanie podcastov, rádia, či rozprávok. Stále sa však môžte spoľahnúť na výkon 2W, čo je pre počúvanie hudby v nie tak hlučných priestoroch naozaj postačujúce, na vyššie spomenuté „domáce“ účely priam ideálne. 

Xiaomi XiaoAI Portable Speaker za 11,04 eur nájdeš na TomTop.com

Bezdrôtový reproduktor Xiaomi XiaoAI Portable Speaker nájdete momentálne v najlepšej ponuke na e-shope TomTop.com už za skvelých 11,04 eur s bezplatným doručením až ku vašim dverám. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close