Spravodajstvo

Poznáme dátum dostupnosti Windows 10 Mobile pre zariadenie od spoločnosti Xiaomi

Ešte v júli tohto roku sme vám priniesli článok, v ktorom sme vás informovali o tom, že čínsky mobilný gigant začal spolupracovať so spoločnosťou Microsoft, konkrétne na Windows 10 v mobilnej verzii.

Joe Balfiora v tom čase potvrdil, že Windows 10 Technical Preview je možné používať aj zariadeniach Xiaomi, ako aj to, že prebiehajú testovania v rámci úzkej skupiny používateľov.

V dnešných dňoch sa objavilo správa od vysokopostaveného zamestnanca Microsoftu na sociálnej sieti Weibo správa, ktorá hovorí o tom, že ecosystém Windows 10 Mobile by sa mal do obehu dostať pre majiteľov mobilných telefónov značky Xiaomi Mi4 ešte v priebehu tohto týždňa. Údajne by sme sa príchodu Windows 10 Mobile na Mi4 mali dočkať 26. novembra, na Deň vďakyvzdania.

Uvítali by ste Windows 10 aj na iných Android zariadeniach?

Informácie o tom priniesol portál Neowin.net

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close