TIP REDAKCIE

Špičkový router Xiaomi s vysokou prenosovou rýchlosťou je aktuálne dostupný za cenu, ktorá sa tak často nevidí

Pomalý internet či vypadávajúci signál bývajú častokrát zdrojom nepríjemných situácií. Častokrát sa však s týmito situáciami dá bojovať a nemusí to stáť ani stovky €.

Xiaomi Mi WiFi Router 3G

Radi by sme ti dali do pozornosti aktuálne prebiehajúcu akciu na špičkový router z kuchyne čínskej spoločnosti Xiaomi, konkrétne sa jedná o 3. generáciu Xiaomi Mi Wi-Fi routera, ktorý ponúka štandard 802.11ac čo predstavuje maximálnu prenosovú rýchlosť 1167Mb/s. Signál je pritom šírený štvoricou antén, ktoré doručia signál do každého kúta domácnosti prostredníctvom 2.4 GHz a 5 GHz pásma.

Zdroj: produktová fotografia

Tento špičkový router nie je „klasickým“ routerom, ale ponúka nadpriemerné špecifikácie. Napríklad disponuje procesorom MTK 7620A, 128MB RAM / 128MB ROM, nechýba dokonca ani USB 3.0 výstup, 2x LAN porty a podobne. Čerešničkou na torte je možnosť prepojenia routera prostredníctvom Mi WiFi Aplikácie, ktorá umožňuje sledovať informácie týkajúce sa vášho pripojenia.

Zdroj: produktová fotografia

Cenovo tento router pritom vychádza necelých 27€ s možnosťou doručenia zadarmo. Prípadne ak patríte medzi nedočkavcov tak ho doma môžeš mať už do 4 pracovných dní od vyskladnenia, v tomto prípade si však budeš musieť priplatiť za expresné doručenie.  Ak ťa tento router zaujal tak vám odporúčame poponáhľať sa, akcia je totiž časovo obmedzená.

Xiaomi Mi WiFi Router 3G

Zdroj: vlastný, fotografie: produktové fotografie

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close