Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi WalkingPad C1 – jeden z najdostupnejších kompaktných tréningových pásov za ešte nižšiu cenu

Cenovka populárneho pásu na chodenie Xiaomi WalkingPad C1 aktuálne padla na naozaj skvelých 280,49 eur s bezplatným doručením z DE skladu.

Sedavý životný štýl a nadmerná práca v kancelárii už niektorým z nás zrejme lezie hore krkom, čomu prispieva aj práca z domu počas celosvetovej pandémie. Počas dňa by sa zrejme každému hodilo hneď niekoľko prechádzok, čím by sme rozprúdili krvný obeh a dali telo do pohybu. Nie všetci si však môžu dovoliť opustiť svoje pracovisko, obydlie, poprípade by si chceli zacvičiť počas pozerania filmov, správ, alebo seriálov. Práve takýto typ ľudí by určite mohol osloviť stále populárnejší tréningový nástroj v podobe pásu na chodenie a ak ste o žiadnom doposiaľ nepočuli, určite zbystrite. 

Xiaomi WalkingPad C1 za 280,49 eur nájdeš na TomTop.com

Xiaomi WalkingPad C1 – jeden z najdostupnejších na trhu

Spoločnosť Xiaomi je na trhu s fitness pomôckami už ako ryba vo vode, keďže každoročne prináša nové produkty najmä na domáce cvičenie, ktoré vo väčšine prípadov predbiehajú konkurenciu. Xiaomi (Youpin) WalkingPad C1 je jedným z takýchto prístrojov a to hneď z viacerých uhlov pohľadu. Pýši sa skvelými rozmermi, zmestíte ho aj do toho najmenšieho bytu, ponúka možnosť nenáročného cvičenia a to pri naozaj takmer akejkoľvek aktivite, neruší susedov a ani nie je taký drahý, ako konkurencia v tejto kategórii. 

xiaomi walkingpad c1 skladanie
Zdroj: TomTop

Skvelá prechádza v pohodlí obývačky

Xiaomi WalkingPad C1 patrí medzi najmenšie modely na trhu, čo však nijako neuberá na jeho kvalite. Skladacia konštrukcia a rozmery 1 449 mm x 528 mm x 117 mm umožňujú uskladnenie či už pod posteľou, v skrini, alebo nebodaj v útrobách postele. Samotné zariadenie váži 22 kg, čo môže byť najmä pre nežné pohlavie náročnejší oriešok, no v tomto prípade určite príde vhod dvojica zabudovaných koliesok, ktoré umožňujú ťahanie pásu bez poškriabania podlahy. 

xiaomi walking pad c1 rozmery
Zdroj: TomTop

Trénovanie na páse na chodenie Xiaomi WalkingPad C1 je náramne intuitívne a na ideálnu rýchlosť prídete naozaj takmer okamžite. Pás je možné ovládať pomocou kompaktného ovládača, ktorý pohodlne vložíte do vrecka. Šikovnejší si však určite zvyknú na automatický, tzv. „zónový“ režim. V prípade chodenia po strede pásu pás automaticky udržuje stabilnú rýchlosť chôdze, pri chôdzi po konci pásu pás automaticky spomaľuje, zatiaľ čo pri chodení v prednej časti pás automaticky zrýchľuje. Maximálna rýchlosť je pritom na úrovni až 6 km/h, takže nejde o žiadnu ležérnu prechádzku, ale aktívne chodenie. 

xiaomi walkingpad c1 zony
Zdroj: TomTop

V dobe modernej je samozrejmosťou prepojenie so smartfónom. Po spárovaní pásu na chodenie tak v aplikácii nájdete údaje o všetkých vašich aktivitách. Na záver spomenieme, že z dôvodu, že je produkt zameraný najmä na ázijský trh, treba počítať s nižšou nosnosťou na úrovni 90 kg

Xiaomi WalkingPad C1 za 280,49 eur nájdeš na TomTop.com

Xiaomi (Youpin) WalkingPad C1 momentálne nájdete v najlepšej ponuke na e-shope TomTop.com už za skvelých 280,49 eur s bezplatným doručením z nemeckého skladu. Pri tomto type dopravy neplatíte clo, ani DPH. 

Tagy
Close
Close