Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi vypúšťa pre jeden z najrozšírenejších mobilov z produktovej línie Note novú verziu MIUI vrátane tmavého režimu a herného módu

Smartfón Xiaomi Redmi Note 5 Pro v týchto dňoch dostáva aktualizácia, ktorá prináša novú BETA verziu nadstavby MIUI 10, ktorá je založená na najnovšej verzii Androidu 9.0. Jedná sa tak po dlhšej dobe o jednu z väčších aktualizácií. Píše portál FoneArena.com.

Nová verzia nadstavby MIUI 10 prináša viacero vylepšení, jedným z tých žiadanejších je podpora tmavej témy. Náhľad ako vyzerá tmavé rozhranie si môžete pozrieť nižšie. Hneď v úvode však treba povedať, že tmavý režim prináša zmeny v limitovanom množstve aplikácií.

Xiaomi Dark Mode
Zdroj: PhoneArena.com

Okrem podpory tmavého rozhrania, spoločnosť Xiaomi urobí radosť aj hráčom hier. Pribudol totiž nový herný režim – Game Turbo.

Xiaomi Game Turbo rezim
Zdroj: PhoneArena.com

Novinky sú dostupné pre BETA testerov nadstavby MIUI 10. Aktualizácia nesie označenie MIUI 10 Global Beta 9.3.25. Predpokladá sa, že pre širokú verejnosť bude nadstavba dostupná už čoskoro.

Zdroj: FoneArena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close