Xiaomi

Xiaomi vypredalo herný smartfón Xiaomi Black Shark len za pár sekúnd. Bude to skvelou štartovacou cenou a výkonom?!

Dnes tesne po pol noci boli spustené oficiálne predaje prvého čiste herného smartfónu od spoločnosti Xiaomi, ktorý nesie názov Xiaomi Black Shark. O tento smartfón je dokonca tak obrovský záujem zo strany používateľov a pravdepodobne aj fanúšikov Xiaomi zariadení, že ho firma vypredalaza pár sekúnd.

Záujem o kúpu tohto špičkového herného smartfónu vyjadrilo až 1 milión ľudí. Tomu v podstate tomu ani niet divu, keďže smartfón Xiaomi Black Shark je pomerne lacný na to, že pod kapotou nájdeme výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 845 a obrovskú batériu s kapacitou až 4000 mAh. Tento model je pritom k dispozícii za menej ako 450 €, takže Xiaomi určite cenu nastavilo veľmi lákavo vzhľadom k výkonu zariadenia.

Produktová fotografia

Zaujímavosťou je, že len krátko po spustení predaja, jeden z najväčších predajcov upozornil na nedostupnosť tohto modelu z dôvodu vypredania.

Aký smartfón vlastníte Vy? Využívate ho na hranie hier?

Zdroj: Gizchina.com, úvodný obrázok: Produktová fotografia

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.

Pridaj komentár

Close
Close