Sponzorovaný obsahSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi VIOMI SE – najlacnejší robotický vysávač s mopovaním od Xiaomi aktuálne kúpiš už za menej ako polovicu

Jeden z najpopulárnejších robotických vysávačov na trhu láka ešte atraktívnejšou cenou. Tejto akcii na Xiaomi VIOMI SE asi neodoláš! Pre zrazenie ceny však nezabudni využiť exkluzívny zľavový kupón „VIOMISEDF“.

Spoločnosť Xiaomi je už roky známa nie len vďaka svojim cenovo dostupným smartfónom, ale aj vďaka kvalitným domácim spotrebičom za mimoriadne atraktívne ceny. I keď mnoho modelov súperí s najdrahšími prémiovými značkami na trhu, Xiaomi má v portfóliu aj tie cenovo najdostupnejšie modely, ktoré rozhodne nie sú na zahodenie. Jedným z takýchto šikovných pomocníkov do domácnosti za neuveriteľne lákavú cenu je aj robotický vysávač s funkciou mopovania Xiaomi VIOMI SE

Xiaomi VIOMI SE už za 169,31 eur nájdeš na Geekbuying.com

Vysoká kvalita a overená technika

Rokmi overené technológie z robotických vysávačov využilo Xiaomi aj v prípade cenovo dostupného modelu VIOMI SE. Jeho základom je vysokovýkonný sací motor so sacím výkonom až 2 200 Pa. Vďaka nemu si vysávač poradí s najrôznejšími nečistotami v domácnosti, či už ide o drobný prach alebo o chlpy z domácich miláčikov. 

xiaomi viomi se 2 vysavanie
Zdroj: Geekbuying

Aby bolo v domácnosti práce čo najmenej, robotický pomocník VIOMI SE pomôže nie len s vysávaním celého domova, ale aj s umývaním podláh. Slúži na to integrovaný mopovací systém s 200 ml nádobkou na vodu. Čo sa týka bežných tuhých nečistôt z vysávania, robot disponuje až 300 ml nádobkou, ktorá bohato postačuje na vysávanie celej bežnej domácnosti. 

Inteligentné pokrytie celej domácnosti

Medzi najväčšieho výhody modelu VIOMI SE však nepatria len sací výkon a „skrytá“ funkcia mopovania, ale aj ďalšie vychytávky ako inteligentný navigačný systém, či mimoriadne veľká batéria. Tá má v tomto prípade kapacitu až skvelých 3 200 mAh, vďaka čomu dokáže vysávač pracovať až 120 minút bez prestávky. Ruka v ruke s pokročilým navigačným systémom LDS, ktorý mapuje celú domácnosť, si tak dokáže vysávač poradiť s odpadom v celom obydlí aj na jeden šup. 

xiaomi viomi se
Zdroj: Geekbuying

Samotná navigácia v priestore je mimoriadne inteligentná a vysávaču potrvá doslova pár minút na to, aby sa zvítal s domácnosťou. Pomáha mu v tom až 12 setov mimoriadne citlivých senzorov, ktoré dávajú pozor na nástrahy v domácnosti a prípadné rozdielne povrchy v jednotlivých miestnostiach. Pri využívaní v celej domácnosti sa určite zídu aj špeciálne japonské kolesá KOSEN-NBR, ktoré sú nie len trvácne, ale zároveň umožňujú prechod prahov s výškou až 2 cm. Vysávač sa tak dostane naozaj kdekoľvek, kam budete chcieť. 

xiaomi viomi se navigacia
Zdroj: Geekbuying

Na záver spomenieme, že vysávač je samozrejme možné prepojiť aj so smartfónom, prostredníctvom ktorého získava používateľ detailnejšie možnosti nastavenia a ovládania vysávača. K dispozícii je nie len celá mapa obydlia a možnosť ovládania po miestnostiach, no zároveň je možné vytváranie aj no-go zón, do ktorých vysávač nesmie za žiadnych okolností vojsť. K dispozícii sú aj ďalšie inteligentné možnosti ovládania, ako načasovanie umývania celej domácnosti v čase, keď nikto nie je doma, či automatický návrat na neupratané miesto v prípade, že bolo nutné prerušiť umývanie kvôli nabíjaniu. 

Xiaomi VIOMI SE už za 169,31 eur nájdeš na Geekbuying.com

Robotický vysávač Xiaomi Viomi SE nájdeš momentálne v skvelej ponuke na e-shope Geekbuying.com už za 169,31 eur s bezplatným doručením z európskeho skladu. Pre zrazenie ceny však nezabudnite využiť exkluzívny zľavový kupón „VIOMISEDF.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close