Xiaomi

Xiaomi predstavuje chytrý kuchynský mixér

Existuje veľa produktov, vrátane tých kuchynských, ktoré používame dlhú dobu s domnienkou, že ich už nie je možné viac vylepšiť. To však nie je prípad spoločnosti Xiaomi, ktorá sa pozerá na jednotlivé produkty z rôznych uhľov pohľadu.

Xiaomi Viaomi chytrý mixér

Xiaomi v spolupráci so spoločnosťou Viaomi predstavili nový chytrý mixér, ktorý je vyhotovený z odolného skla, ktoré je možné vystavovať teplotám od 120°C do -20°C. Špecifikum tohto skla je, že ho možné vystavovať náhlym zmenám teploty bez obáv, aby ste ho poškodili. Vnútro tohto mixéra tvorí 8 sekacích nožov z nehrdzavejúcej ocele najvyššej kvality pričom ponúkajú možnosť otočenia okolo svojej osi.

Zdroj: XiaomiToday.com

Maximálna rýchlosť tohto mixéra je 30000 otáčok za minútu čo umožňuje lepšie premiešanie potravín. Výkon tohto mixéra je 1800W. Čo by to bolo však za produkt od Xiaomi, ktorý by nebolo možné prepojiť so smartfónom.

Zdroj: XiaomiToday.com

Viaomi mixér má integrovanú funkciu diaľkového ovládania v kombinácií s viacerými bezpečnostným prvkami. Napríklad v prípade nárastu napätia, vysokej teplote a podobne sa mixér automaticky vypne. Okrem toho tento inteligentný mixér ponúka 8 rôznych operačných režimov na prípravu pokrmov.

Zdroj: XiaomiToday.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Xiaomi Redmi 7 dostáva aktualizáciu MIUI nadstavby. Prináša podporu tmavej témy
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close