Xiaomi

Xiaomi predstavuje chytrý kuchynský mixér

Existuje veľa produktov, vrátane tých kuchynských, ktoré používame dlhú dobu s domnienkou, že ich už nie je možné viac vylepšiť. To však nie je prípad spoločnosti Xiaomi, ktorá sa pozerá na jednotlivé produkty z rôznych uhľov pohľadu.

Xiaomi Viaomi chytrý mixér

Xiaomi v spolupráci so spoločnosťou Viaomi predstavili nový chytrý mixér, ktorý je vyhotovený z odolného skla, ktoré je možné vystavovať teplotám od 120°C do -20°C. Špecifikum tohto skla je, že ho možné vystavovať náhlym zmenám teploty bez obáv, aby ste ho poškodili. Vnútro tohto mixéra tvorí 8 sekacích nožov z nehrdzavejúcej ocele najvyššej kvality pričom ponúkajú možnosť otočenia okolo svojej osi.

Xiaomi chytry mixer_2
Zdroj: XiaomiToday.com

Maximálna rýchlosť tohto mixéra je 30000 otáčok za minútu čo umožňuje lepšie premiešanie potravín. Výkon tohto mixéra je 1800W. Čo by to bolo však za produkt od Xiaomi, ktorý by nebolo možné prepojiť so smartfónom.

Xiaomi chytry mixer aplikacia
Zdroj: XiaomiToday.com

Viaomi mixér má integrovanú funkciu diaľkového ovládania v kombinácií s viacerými bezpečnostným prvkami. Napríklad v prípade nárastu napätia, vysokej teplote a podobne sa mixér automaticky vypne. Okrem toho tento inteligentný mixér ponúka 8 rôznych operačných režimov na prípravu pokrmov.

Zdroj: XiaomiToday.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy
Xiaomi Xiaomi Mixér

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close