SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi predstavuje ďalší produkt z kategórie inovatívnych. Obľúbia si ho ľudia čo milujú horúce nápoje

Už veľakrát sme písali, že spoločnosť Xiaomi patrí medzi najinovatívnejšie spoločnosti na svete – vidí priestor na vylepšenia tam kde iní nevidia. Dôkazom toho je aj nedávno predstavená šálka, ktorá dokáže udržiavať stabilnú teplotu nápoja. Resp. šálka s nabíjacou keramickou podložkou.

Xiaomi VH Wireless

Xiaomi VH Wireless patrí do kategórie produktov, ktoré ocenia zimomraví ľudia, resp. ľudia, ktorí si potrpia na stále teplý nápoj. Jedná sa o keramický hrnček, ktorý je dodávaný spolu so špeciálnou Wireless nabíjačkou, ktorá vyhrieva pohár na teplotu 55 stupňov.

xiaomi hrncie ktory zohrieva napoj
Zdroj: produktová fotografia

Spoločnosť Xiaomi tento hrnček na trh uvádza v spolupráci so spoločnosťou JAPANESE CERAMICS, ktorá stojí za jej výrobou. Hrnček celkovo váži prijateľných 140 gramov a jeho steny sú hrubé 6 milimetrov. Vysoký je 110 milimetrov.

Xiaomi hrncek s podporu zohrievania Wireless Charging. vyuzitiejpg-min
Zdroj: produktová fotografia

Čerešničkou na torte je, že dodávaná podložka „nezohrieva“ len hrnček, ale dokáže nabíjať aj smartfóny s podporou technológie bezdrôtového nabíjania. Prejdime však k cene. Tento hrnček sa predáva za normálnych okolností zhruba za 60€ avšak aktuálne vďaka viacerým akciám je ho možné získať aj za menej. Napríklad na GearBeste kde prebieha na ňho momentálne akcia.

Xiaomi hrnček, ktorý udrží teplotu nápoji

Zdroj: XiaomiToday.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close