Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi už zajtra predstaví nové produkty. Pravdepodobne sa dočkáme aj novej generácie Mi TV

Čínsky technologický gigant, spoločnosť Xiaomi, v posledných dňoch predstavila viacero zaujímavých produktov, a vyzerá to tak, že v tomto tempe bude aj naďalej pokračovať.

Na sociálnej sieti Weibo, spoločnosť informovala, že jar bude plná nových produktov. S ich predstavovaním začne už zajtra, 23. apríla.

Poster, ktorý bol odhalený na sociálnej sieti Weibo odhaľuje, že by sme sa mali dočkať nových produktov z produktovej línie MIJIA Smart home brand. Teda chytrých produktov, ktoré využijeme v domácnosti.

nove produkty Xiaomi april 2019 (1)
Zdroj: Weibo

Je vysoko pravdepodobné, že by sme sa teda mohli dočkať napríklad novej generácie chytrých televízií Mi TV, o ktorých sme písali len nedávno. Dávalo by to logiku. CEO spoločnosti Xiaomi, Lei Jun, totiž povedal, že ešte v tomto mesiaci sa dočkáme novej Mi TV, a vzhľadom na plynúci čas, Xiaomi nebude mať mnoho ďalších príležitostí. Samozrejme, ako to býva u Xiaomi zvykom, tak predstavených bude pravdepodobne viac zariadení súčasne.

Pevne veríme, že Xiaomi prinesie radu nových produktov z kategórie „užitočných“, ktoré ocenia mnohí fanúšikovia spoločnosti.

Zdroj: vlastný via Weibo a gizmochina.com, úvodný obrázok: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close