Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi už zajtra predstaví nové produkty. Pravdepodobne sa dočkáme aj novej generácie Mi TV

Čínsky technologický gigant, spoločnosť Xiaomi, v posledných dňoch predstavila viacero zaujímavých produktov, a vyzerá to tak, že v tomto tempe bude aj naďalej pokračovať.

Na sociálnej sieti Weibo, spoločnosť informovala, že jar bude plná nových produktov. S ich predstavovaním začne už zajtra, 23. apríla.

Poster, ktorý bol odhalený na sociálnej sieti Weibo odhaľuje, že by sme sa mali dočkať nových produktov z produktovej línie MIJIA Smart home brand. Teda chytrých produktov, ktoré využijeme v domácnosti.

nove produkty Xiaomi april 2019 (1)
Zdroj: Weibo

Je vysoko pravdepodobné, že by sme sa teda mohli dočkať napríklad novej generácie chytrých televízií Mi TV, o ktorých sme písali len nedávno. Dávalo by to logiku. CEO spoločnosti Xiaomi, Lei Jun, totiž povedal, že ešte v tomto mesiaci sa dočkáme novej Mi TV, a vzhľadom na plynúci čas, Xiaomi nebude mať mnoho ďalších príležitostí. Samozrejme, ako to býva u Xiaomi zvykom, tak predstavených bude pravdepodobne viac zariadení súčasne.

Pevne veríme, že Xiaomi prinesie radu nových produktov z kategórie „užitočných“, ktoré ocenia mnohí fanúšikovia spoločnosti.

Zdroj: vlastný via Weibo a gizmochina.com, úvodný obrázok: vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Lei Jun Xiaomim Mijia

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close