SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi už čoskoro prinesie ďalší smartfón so 48MP kamerou, píše CEO spoločnosti. Je to Xiaomi Mi A3?

Xiaomi Mi A3 je ďalší smartfón, na ktorý mnohí z nás netrpezlivo čakajú. Dôvodom je kvalitné prevedenie jeho predchodcov. Najnovšie, CEO Xiaomi India rozvíril debatu okolo spomínaného zariadenia.

Je Xiaomi Mi A3 na ceste?

CEO spoločnosti Xiaomi India, Manu Kumar Jain, zverejnil na sociálnej Twitter status, v ktorom sa chváli viac ako 2 miliónmi predaných zariadení Redmi Note 7 a Redmi Note 7 Pro za dva mesiace od spustenia predaja. Okrem toho píše, že spoločnosť už čoskoro predstaví ďalšie zariadenie so 48MP kamerou.

Tento status vyššie práve rozvíril debatu o pripravovanom zariadení. Mnohí sa totiž domnievajú, že by sa mohlo jednať o zariadenie Xiaomi Mi A3, o ktorom sa šepká už niekoľko týždňov. Napríklad, v jednom z posledných reportov bolo spomenuté, že smartfón príde na trh s 6,3“ IPS LCD displejom s rozlíšením 2340 x 1090 bodov. Srdce smartfónu by mal tvoriť procesor od spoločnosti Qualcomm, Snapdragon 710 v kombinácií so 4GB RAM 64GB úložným priestorom. Spomenutý bol aj zároveň fotoaparát s rozlíšením 48MP, ktorý vo svojom statuse spomínal Manu.

Tip pre vás  Nový Redmi K20 Pro ohúri nie len obrovským výkonom, ale aj neuveriteľným fotoaparátom a spomaleným videom

Máte skúsenosť so zariadením z tejto produktovej línie? Dajte nám nižšie vedieť.

Zdroj: via Twitter

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close