SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi už čoskoro pridá ďalšiu novinku pre MIUI 12.5: Ktoré smartfóny ju získajú?

MIUI 12.5 prinesie niekoľko nových funkcií, ale pozmení i tie aktuálne. Na čo sa môžeme tešiť s príchodom nového systému?

Na nadstavbu MIUI 12.5 mnohí z nás ešte stále netrpezlivo čakáme a i keď nemá ísť o úplne pozmenený systém, nejaké zmeny a novinky sa predsalen nájdu. Či už pôjde o možnosť odstránenia bloatware alebo menšiu zmenu ako poupravené animácie, Xiaomi si vždy nájde niečo, čo možno zlepšiť. Najnovšie Xiaomi plánuje poupraviť funkciu z nadstavby MIUI 12 známu ako Super Wallpapers, teda Super tapety. Tie boli pôvodne dostupné len pre prémiové smartfóny, portál Piunikaweb.com informuje o menšej zmene v tejto funkcii.

Super tapety

Ako sme už avizovali, Super tapety sú výhradnou funkciou MIUI pre prémiové smartfóny. S príchodom MIUI 12 sa nadstavba začala rozdeľovať na niekoľko typov, pričom lacnejšie smartfóny získali menej funkcií ako smartfóny strednej triedy, a tie dostali menej funkcií ako vlajkové modely spoločnosti. Čo však vlastne Super tapety sú? Ide o tapety smartfónu so snímkami z iných planét, pričom MIUI 12 priniesol snímky pre všetky smartfóny, lepší zážitok z nich však majú vlajkové modely.

MIUI 12.5 by tak do súčasného portfólia malo priniesť i snímku z našej planéty, konkrétne sa povráva o snímke krajiny v severskom Grónsku. Xiaomi sa v tomto trochu inšpirovalo u konkurenčného Apple, ktorý priniesol snímky z vesmíru, čínsky gigant ich však posunul na inú úroveň a najnovšie sa bude venovať i našej planéte.

Ktoré smartfóny ich podporujú?

Super tapety žiaľ nenájdeme u lacnejších modelov, čo je však pochopiteľné. Lacnejšie smartfóny často nedosahujú dostatočný výkon na to, aby si ich majitelia smartfónov mohli užiť naplno. Ktoré smartfóny však super tapety podporujú? Pozrite sa na ich zoznam!

Ak váš smartfón však Super tapety nepodporuje nezúfajte, máme pre vás návod, ako si ich aktivovať na akomkoľvek zariadení! Využívate Super tapety i vy, alebo vás neoslovili? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close