Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi už 2. júla predstaví špičkovú Master TV. Konkurovať bude najlepším modelom od Samsungu, či Sony a LG

Populárny čínsky výrobca elektroniky už o pár dní rozšíri svoje produktové línie o ďalší exkluzívny produkt

Spoločnosť Xiaomi nie je už roky zameraná iba na výrobu a vývoj smartfónov. Veľká časť z vás sa určite stala fanúšikmi tejto populárnej čínskej spoločnosti aj vďaka výborným a najmä dostupným doplnkom, či už hovoríme o fitness náramkoch, hodinkách, slúchadlách, alebo doplnkoch do domácnosti. Neustále populárnejšie sú však aj kvalitné Mi TV, či už sa jedná o čínsky, indický, ale aj európsky trh. Práve zvyšujúca sa popularita dostupných TV donútila spoločnosť Xiaomi ku ďalšiemu zásadnému kroku – predstaviť exkluzívnu produktovú líniu Xiaomi Master TV, ktorá bude konkurovať tradičným výrobcom televízorov ako Samsung, Sony, či LG

Exkluzívna Xiaomi Master TV je na ceste

Ako spoločnosť informovala priamo na sociálnej sieti Weibo, nová Master TV má byť konkurentom pre tradičných výrobcov televízií, keďže ide o naozaj moderný kus nabitý najnovšími technológiami. Aktuálne však nevieme, či pôjde o predstavenie jedného unikátneho modelu, alebo plánuje výrobca predstaviť už 2. júla hneď viacero modelov z novo-vznikajúcej produktovej línie Xiaomi Master TV.

xiaomi master tv plagat
Zdroj: Weibo – Xiaomi TV

Príliš veľa detailov nám spoločnosť Xiaomi žiaľ neprezradila, no s hlavnými a naozaj zásadnými špecifikáciami sa pochválila priamo v príspevku a priloženom plagáte na sociálnej sieti Weibo. Nová Xiaomi Master TV ponúkne špičkový OLED panel so 120 Hz obnovovacou frekvenciou, mnoho funkcií pre hráčov, ako aj najmodernejšie ozvučenie Dolby Atmos Studio.

Ceny a dostupnosť sú zatiaľ neznáme

Pod rúškom tajomstva je zatiaľ zahalená nie len samotná veľkosť novej Master TV, ale aj cena, či prípadná dostupnosť. Keďže však pôjde o high-end produkt, treba počítať s tým, že nepôjde o lacnú inteligentnú TV za pár stoviek, ako tomu bolo doposiaľ. Otáznik stále visí aj nad dostupnosťou tejto TV v samotnej Číne, ale i v našich končinách, teda ak na náš trh vôbec niekedy zavíta.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close