SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi ukazuje 4 nové funkcie, ktoré nás čakajú v najbližších aktualizáciách nadstavby MIUI 10

Okrem Androidu Q v kombinácii s nadstavbou MIUI 10 sa môžeme tešiť na ďalšie 4 nové funkcie, o ktorých informovala spoločnosť Xiaomi

Krátko nato, ako spoločnosť Xiaomi prostredníctvom svojho softwarového riaditeľa oznámila, že prinesie najnovší Android Q na svoje zariadenie ešte pred uvoľnením MIUI nadstavby vo verzii 11, tak spoločnosť zdieľala 4 nové funkcie,  ktoré môžeme očakávať v najbližších aktualizáciách. Informuje o tom portál Gizchina.com.

3D gestá

K  dotykovým gestám pribudnú aj 3D gestá, resp. pohybové gestá. Smartfón by mal sledovať pohyby rukou, ktoré keď zachytí, tak výkonná zodpovedajúcu úlohu, ktorá je priradená k pohybu.

miui-10-new-feature-2
via gizchina.com

AI čistič

Hoci MIUI nadstavba už dnes ponúka čistič koša, tak ten pre mnohých pôsobí mätúco. V nadstavbe MIUI by mal už čoskoro pribudnúť virtuálny asistent, ktorý zjednoduší klasifikáciu nepotrebných súborov, ktorá by mala na konci dňa priniesť efektívnejší spôsob čistenia pamäte.

miui-10-novia funkcia ai cistic
via gizchina.com

Rozmazaný náhľad viacerých úloh

Funkcia „Rozmazaný náhľad viacerých úloh“ by mala priniesť väčšiu ochranu súkromia, teda aspoň to si myslí spoločnosť Xiaomi. Mala by fungovať na jednoduchom princípe, keď bude funkcia aktivovaná, tak stránka s viacerými úlohami bude rozmazaná, s výnimkou vrchného náhľadu. Funkciu bude možné podľa potreby ako aktivovať, tak aj deaktivovať.

miui-10-nova funkcia rozmazanie nahladov obrazovky
via gizchina.com

Obrazovka

Poslednou funkciou, ktorú Xiaomi prezradilo je, možnosť zmeny vizuálnej stránky obrazovky podľa obrázku nižšie.

miui-10-moznost zmeny vzhladu
via gizchina.com

 

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close