SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi údajne chystá ďalší smartfón so 108MP kamerou. Predstavený má byť už o 2 týždne a má byť zástupcom zariadení zo strednej triedy

Xiaomi Mi CC9 Pro má byť ďalší smartfón so 108-megapixelovou kamerou. Spoločnosť Xiaomi ho údajne predstaví už 24. októbra.

Spoločnosť Xiaomi v druhej polovici septembra predstavila prvý smartfón na svete so 108-megapixelovou kamerou. Reč je o telefóne Xiaomi Mi Mix Alpha. Vyzerá to tak, že spoločnosť nezostane len pri tomto zariadení. Známy tipster, ktorý si hovorí “Xiaomishka” píše, že spoločnosť Xiaomi v tomto roku predstaví minimálne ešte jeden smartfón so 108-megapixelovou kamerou.

Xiaomi Mi CC9 Pro

Konkrétne píše, že Xiaomi predstaví smartfón Mi CC9 Pro, ktorý bude disponovať s kamerou s rozlíšením 108-megapixelov. Okrem toho dodáva, že zariadenia bude poháňané procesorom Qualcomm Snapdragon 730. Znamenalo by to, že zariadenia bude cenovo spadať do kategórie strednej triedy.

Xiaomishka spomína aj konkrétny dátum predstavenia smartfónu. Hovorí, že sa tak stane 24. októbra, teda presne o 2 týždne.

Mimochodom, portál mobygeek.com  píše, že Xiaomi vyvíja celkovo 4 smartfóny so 108-megapixelovým snímačom. Ich kódové označenia majú byť “cmi”, “umi”, “draco” a “tucana”. Bližšie informácie však o nich bohužiaľ aktuálne nie sú dostupné.

Produktová rada smartfónov Mi CC9 bola predstavená začiatkom júla tohto roka. Spoločnosť smartfóny predstavila ako zariadenia určené pre súčasnú generáciu dvadsiatnikov. Smartfóny sa môžu pochváliť nie len kamerami s vysokým rozlíšením, ale aj AMOLED displejami, ktoré disponujú vstavaným skenerom odtlačkov prstov. Viac o zariadeniach sa môžete dozvedieť v článku nižšie.

Xiaomi oficiálne predstavilo novú sériu smartfónov Mi CC9. Všetci zástupcovia sa pýšia neuveriteľným fotoaparátom

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Zobraziť komentáre
Close
Close