ANDROIDSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi testuje Android Q v kombinácii s nadstavbou MIUI 10

Softwarový riaditeľ spoločnosti Xiaomi prezradil, že pracujú na prinesení najnovšej verzie Androidu Q v kombinácii s nadstavbou MIUI 10

V  priebehu včerajšieho dňa, softwarový riaditeľ spoločnosti Xiaomi, Zhang Guoquan, zdieľal niekoľko snímok z obrazovky z nadstavby MIUI 10, založenej na operačnom systéme Android Q. Informuje o tom portál news.mydrivers.com.

Zdroj: news.mydrivers.com

Zhang povedal, že spoločnosť začala s aktívnym testovaním Android Q v  kombinácii s MIUI 10.

Z  publikovaných screenshotov Androidu Q s MIUI 10 plynie, že veľké dizajnové zmeny sa nebudú konať. Je však vysoko pravdepodobné, že dizajnové zásahy si spoločnosť ponecháva pre MIUI 11.

Mnoho fanúšikov spoločnosti reagovali slovami, že skôr ako novší Android Q ich zaujíma, nová verzia nadstavby MIUI 11. Viacero dotazov a otázok sa týkalo práve dostupnosti novšej verzie nadstavby, Zhang, však bohužiaľ na tieto otázky nereagoval. Niet sa však čomu čudovať z pohľadu fanúšikov spoločnosti. Aktuálna verzia nadstavby už dnes disponuje viacerými vlastnosťami, ktoré má priviesť Android Q, za spomenutie stojí napríklad tmavý režim.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close