SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi dráždi ďalším teaserom, ktorý odhaľuje špecifikácie nadchádzajúceho smartfónu Redmi

Pár dní dozadu sme vám priniesli report o tom, že spoločnosť Xiaomi, resp. Redmi počas oficiálneho predstavenia smartfónu Redmi Note 7 Pro pre čínsky pravdepodobne predstaví aj cenovo dostupnejší Redmi 7. Naznačil to CEO spoločnosti Redmi, ktorý v rámci statutus napísal:

„….Poviem vám tajomstvo, zároveň sa chystáme predstaviť ešte jeden nový produkt…“

Najnovšie spoločnosť Redmi zverejnila teaser, ktorý ukazuje 4000mAh batériu, 48MP kameru, procesor Snapdragon 675, P2i ochranu pred vodou a GG5 (krycie sklíčko Gorilla Glass 5).

via fonearena.com

Teaser zároveň odhaľuje  Redmi logo, v ktorom sú vryté viaceré produkty ako napríklad web kamera, vysávač, umývačka riadu a podobne. Inými slovami je dosť možné, že sa dočkáme ďalších chytrých zariadení.

V každom prípade už o pár dní, konkrétne 18. marca sa dozvieme čo sa nám snaží spoločnosť Xiaomi a Redmi naznačiť.

Zdroj: fonearena.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Konečne! Xiaomi telefónu dostávajú update stabilnej verzie MIUI s podporou Tmavého režimu. Takto si ho zapnete
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close