fbpx
APLIKÁCIE A HRY

Xiaomi sa vrhá do víru hier. Toto je Survival Game hra v štýle PUBG, ktorú si môžete zahrať už dnes

Už dlhšiu dobu sa špekulovalo, že Xiaomi pripravuje vstúpiť na trh s mobilným hrami. Teraz sa tak aj deje.

Prostredníctvom Mi fóra spoločnosť Xiaomi oznámila, že spúšťa registrácie do BETA testovania hry s názvom Survival Game, ktorá sa nesie v štýle PUBG a Fortnite. Ako už z názvu plynie tak sa jedná populárny model hry, v ktorej hlavnou úlohou je prežiť čo najdlhšie. Hra je založená na reálnom čase, v ktorom hráči súpera medzi sebou. Víťazom sa stane ten, kto prežije ako posledný.

Xiaomi Survival Game_4
Zdroj: Xiaomi

Hra prichádza s viacerými prvkami, ktoré nájdeme aj v desiatkach ďalších obdobných hrách – viacero rôznych charakterov, zbrane, vozidlá a rôzne futuristické nástroje, ktoré budú hráči využívať vo svojej prospech s jediným cielom – zneškodniť nepriateľa a udržať sa na žive čo najdlhšie. Model hry zároveň ponúka rôzne prvky prispôsobenie, napríklad vylepšovania charakteru, jednotlivých zbraní a podobne. Xiaomi ďalej píše, že hra bola prispôsobená mnohým zariadeniam čo v preklade znamená, že si ju budú môcť vychutnať používatelia tých najrôznejších zariadení a nie len používatelia smartfónov značky Xiaomi.

Zdroj: Xiaomi

Ako sme v úvode písali tak spoločnosť spustila hru, do ktorej pozýva prvých BETA testerov. Registrovať sa môžete na tomto odkaze. Deadline registrácie je 31. októbra alebo kým sa nenájde dostatok hráčov na testovanie.

Zdroj: Xiaomi

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close