SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi so zariadením Black Shark 3 pravdepodobne posunie hardwarové „maximá“ na novú úroveň

3. generácia herného smartfónu Xiaomi Black Shark prinesie oveľa viac, ako len novú konektivitu na úrovni 5G

Spoločnosť Xiaomi sa podľa všetkého pomaly ale isto chystá predstaviť ďalšiu smartfónovú „bombu“, ktorá určite opäť osloví milovníkov hier. Pripravovaný smartfón Xiaomi Black Shark 3 totižto prešiel prvými certifikáciami, ktoré odhaľujú kľúčové detaily a špecifikácie, informoval indický technologický bloger a leaker @Sudhanshu.

Xiaomi Black Shark 3 5G

Podľa informácií z uniknutej MIIT certifikácie je zjavné, že Xiaomi plánuje posunúť hranice smartfónov na ešte vyššiu úroveň. Svedčí o tom fakt, že pripravovaný herný smartfón bol certifikovaný s neuveriteľnými 16 GB RAM, čo je naozaj neuveriteľný údaj pre smartfón. Väčšina bežných používateľov si v počítačoch alebo notebookoch bezproblémovo poradí s 4 GB RAM, poprípade 8 GB RAM, ktoré na bežnú prácu bohate postačujú.

Keďže pôjde o jeden z najnovších a technologicky najvyspelejších smartfónov od populárneho čínskeho výrobcu, môžme počítať s 5G konektivitou, ktorá sa už medzi vlajkovými loďami stáva akýmsi štandardom.

Na bližšie informácie o pripravovanom smartfóne Black Shark 3 si však musíme ešte chvíľu počkať, keďže spoločnosť Xiaomi doposiaľ ani nenaznačila jeho prípadné predstavenie. Splnenie MIIT certifikácie je však určite predzvesťou toho, že samotné predstavenie nového zástupcu herných smartfónov od Xiaomi sa bude konať už v najbližších týždňoch, respektíve mesiacoch. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Black Shark Xiaomi Xiaomi Black Shark 3
Close
Close