SpravodajstvoXiaomi

Posledná aktualizácia pre smartfóny Xiaomi robí ich majiteľom vrásky na cele

Xiaomi smartfóny patria aktuálne medzi jedny z najpopulárnejších zariadení na trhu. Mnohí s k ním uchyľujú hlavne vďaka skvelej cene, parametrom a optimalizácií.

Aktuálne však viacero majiteľov smartfónov Xiaomi, konkrétne modelu Xiaomi Mi A2, ktorý je posledným predstaveným modelom spoločnosti z programu Android One robí vrásky. Totiž posledná aktualizácia priniesla niekoľko problémov.

Viacerí používatelia majú vrásky

Tým najzásadnejším problémom, ktorý trápi viacero používateľov je vysoká spotreba batérie, ktorá sa začala prejavovať po poslednej aktualizácii. Aktuálne sa hovorí o viacerých možných dôvodoch. Tým najviac preferovaným je však nepretržitý beh všetkých jadier procesoru na maximálny výkon. Vo výsledku to znamená, že reálna výdrž zariadenia na jedno nabitie „spadla“ na niekoľko hodín.

Aktuálne však nie je oficiálne známy problém, ktorý spôsobuje vyššie popísanú chybu. Špekuluje sa, že by to mal mať na svedomí skener odtlačkov prstov. Ďalším možným problémom môžu byť služba Google Play, ktorá neprestajne navrhuje odstránenie dát z aplikácií.

Aktuálne sa k vzniknutej situácii samotný spoločnosť nevyjadrila.

Stretli ste aj Vy s rovnakým problémom?

Zdroj: Zdroje: xiaomitoday.com, xda-developers.com, úvodný obráze: Youtube (Mrwhosetheboss)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close