Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi si v nových reklamách na Mi 9T zariadenie robí srandu z výrezov

Spoločnosť Xiaomi niekoľko dní dozadu predstavila nový smartfón, Mi 9T. Jedná sa o zariadenie, ktoré je vernou kópiou zariadenia Redmi K20. Ale aj napriek tomu, že sa jedná kópiu, tak je to smartfón, ktorý stojí za hriech. Dôvodom sú parametre, ktoré zo zariadenia robia jeden z najzaujímavejších smartfónov v kategórii mid-range. Dovolíme si však povedať, že smartfón pokukáva jedným očkom aj do kategórie high-end, s výnimkou procesoru, ktorý ho ťahá „späť“ (pozn. redakcie: smartfón disponuje procesorom Qualomm Snapdragon 730)

Vráťme sa však späť k téme. Spoločnosť Xiaomi publikovala na svojom oficiálnom Youtube kanály niekoľko reklamných spotov narážajúcich na výrezy. Videá nižšie majú znázorňovať ako bude vyzerať obraz s výrezmi pri rôznych nastaveniach. Na videá upozornil portál GSMarena.com.

Ste zástancom výrezov v displeji alebo ich skôr odsadzujete? Mimochodom, viacero výrobcov vrátane Xiaomi pracuje na tom, aby schovali kameru a ďalšie senzory pod displej zariadenia. Inými slovami, v relatívne blízkej budúcnosti by sa výrezy v displejoch mohli úplne vytratiť.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close