ŠPEKULÁCIEXiaomi

Xiaomi sa tento mesiac pravdepodobne chystá predstaviť nový high-end smartfón

Xiaomi je technologický gigant, ktorý doslova vrhá jeden smartfón za druhým. Nie tak dávno spoločnosť sa pustila do predaja smartfónu Xiaomi Mi 8 a niekoľko týždňov na to sa do predaja dostal Xiaomi PocoPhone F1.

Najnovšie správy hovoria o tom, že Xiaomi sa chystá tento mesiac priniesť na trh nový smartfón s odporúčanou cenovkou 1999 Yuanov (zhruba 250€).

Zdroj: XiaomiToday.com

Podľa všetkého by sa malo jednať o zariadenie, ktoré budeme môcť zaradiť do kategórie high-end triedy.

Xiaomi Mi Mix 3 to však nebude

Podľa aktuálnych správ by sa však nemalo jednať o zariadenia Xiaomi Mi Mix 3. To totiž má byť predstavené „až“ v októbri. Inými slovami spoločnosť Xiaomi podľa všetkého plánuje priniesť na trh hneď dve nové zariadenia.

Cena však bude s veľkou pravdepodobnosťou vyššia ako je odporúčaná. V praxi totiž sme svedkami, že odporúčane ceny sú skutočne len odporúčanými. Napríklad zariadenie Xiaomi Mi 8 SE malo odporúčanú cenu 1799 Yuanov (226€) reálna cena je však vyššia. Rovnako prípade sa opakoval aj pri zariadení Xiaomi PocoPhone F1 či Mi 8.

Zdroj: XiaomiToday.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Finančný výsledky Xiaomi za prvý kvartál ukazujú, že sa spoločnosti opäť darilo. Rástla dvojciferným číslom
Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close