Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi rozvírilo debatu ohľadne nových telefónov, ktoré má predstaviť v najbližší utorok. Dočkáme sa skladateľného zariadenia?

Spoločnosť Xiaomi publikovala niekoľko vizuálov, ktoré naznačujú, že by mohla v najbližší utorok predstaviť skladateľný smartfón “MIX Alpha”.

Xiaomi dnes oficiálne poodhalilo odpovede na niektoré zo „záhad“ okolo svojho najnovšieho modelu zo série MIX. Doteraz bolo známe iba zaregistrovanie značky MIX Alpha spoločnosťou. Podľa posledného úniku informácií sa zdá, že Xiaomi Mi MIX Alpha bude skladacím telefónom. Informácia sa objavila na portáli gizchina.com.

Xiaomi-Mi-MIX-Alpha
Zdroj: gizchina.com

Z oficiálne zverejnených fotiek sa zdá, že zariadenie bude mať skladací displej. Už predtým spoluzakladateľ firmy prezident Lin Bin ukázal duálne skladacie zariadenie, ktoré mohlo byť prototypom pre MIX Alpha. Podľa Lin Bin, spoločnosť čelila viacerým problémom spojeným s technológiou ohybného skladacieho displeja vrátane „4×4 – four wheel drive“ technológie pre skladanie, technológie ohybného povrchu a adaptácie operačného systému MIUI atď..

Okrem toho má Xiaomi Mi MIX Alpha podporovať 5G sieť a očakáva sa aj vlajkový procesor Qualcomm Xiaolong 855+. Mi MIX Alpha však aktuálne nie je bežnýmzariadením zo série MIX, a preto existuje možnosť predstavenia „klasického“ Xiaomi Mi MIX 4 smartfónu. V každom prípade, múdrejší budeme už o pár dní.

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close