Xiaomi

Nová generácia routerov od Xiaomi by mohla priniesť kľúčovú vlastnosť, ktorú u väčšiny konkurencie by sme len márne hľadali

Spoločnosť Xiaomi už dlho nie je „len“ jedným z vedúcich lídrov v oblasti smartfónov, ale darí sa mu aj v ostatných oblastiach. Spoločnosť nájdeme na popredných priečkach v predajoch vo viacerých ovlastiach, napríklad pri chytrých televíziách, náramkoch, vysávačoch a podobne. Na trhu s laptopmi jeho hlavným konkurentom je spoločnosť Lenovo, s ktorou je v priamom konkurenčnom postavení aj v prípade routerov.

Jeden z posledných routerov, ktoré spoločnosť predstavila je Xiaomi Mi Router 4C, ktorý je najlepšie predávajúci sa produkt vo svojej kategórii v obchode Tmall (obdobný obchod ako v našich končinách Alza).

Nový Router od Xiaomi dostane do vienka kľúčovú vlastnosť

Počas včerajšieho dňa na sociálnej sieti Weibo viceprezident spoločnosti Xiaomi, Tang Mu, reagoval na dotazy fanúšikov značky či spoločnosť predstaví novú generáciu routerov. Nereagoval však slovami, ale fotografiou, ktorá naznačuje, že nový router od Xiaomi by mal disponovať slotom pre SIM kartu.

Zdroj: via Gizchina.com

Okrem neho bude disponovať ešte dvojicou LAN portov. Žiadne ďalšie informácie však nezverejnil. Môžeme však predpokladať, že nový router bude predstavený už čoskoro, ale či sa tak stane ešte do konca tohto roka alebo v tom nasledujúcom by bolo len hádanie.

Zdroj: Gizchina.com, úvodný obrázok / ilustračný obrázok: produktová fotografia

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tip pre vás  Pozrite si fototest zariadení Xiaomi Mi 8 Lite a Redmi Note 7. Ktorý je Vašim víťazom?

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close