Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Redmi Note 7S je oficiálne predstavený. Ponúka Snapdragon 660 a 48MP kameru

Spoločnosť Xiaomi oficiálne predstavila smartfón Xiaomi Redmi Note 7S, smartfón s procesorom Qualcomm Snapdragon 660 a 48MP kamerou. O predstavení telefónu informuje portál xda-developers.com.

Ako je u spoločnosti Xiaomi zvykom, že chce ponúknuť čo najvýkonnejšie zariadenie za čo najlepšiu cenu, tak sa teraz aj stalo. Počas dnešného dňa bol predstavený smartfón Xiaomi Redmi Note 7S, za ktorý si spoločnosť pýta niečo málo nad 140€ (v najslabšej výbave). Poďme sa pozrieť na to čo za túto cenu dostanú používatelia.

Xiaomi Redmi 7S

Smartfón ponúka 6,3“ FULL HD+  IPSD LCD displej (2340 x 1080 bodov) s pomerom strán 19:9 a svietivosťou 450 nitov. Nechýba ani relatívne vysoká 84% podpora NTSC gramut (pozn. redakcie: gramut hovorí o dosiahnuteľnosti farieb v určitom farebnom priestore). Smartfón poháňa už vyššie spomínaný procesor Qualcomm Snapdragon 660 (4x Kryo 260 Performance cores @ 2.2GHz + 4x Kryo 260 Efficiency cores @ 1.8GHz), ktorý dopĺňa grafický čip Adreno 512 a 3GB/4GB RAM v kombinácii so 32GB/64GB úložným priestorom.

Telefón zároveň disponuje batériou s kapacitou 4 000mAh, ktorú nabijete prostredníctvom technológie Quick Charge 4. Mnohých určite poteší, že telefón zároveň disponuje stále viac a viac vytrácajúcim sa 3,5 jackom pre slúchadla. Prejdime však ku kamere, tá je totiž najväčším lákadlom tohto telefónu. Zariadenie disponuje dvomi kamerami – 48MP s veľkosťou snímača 1/2 ″, 0,8 μm pixelov, clona f / 1,8, s podporou režimu Super Night s technológie Pixel binningom 4 v 1 (pozn. redakcie: Pixel binning je proces kombinovania elektrického náboja zo susediacich pixelov CMOS do jedného super pixelu, aby sa znížil šum zvýšením pomeru signálu k šumu v digitálnych fotoaparátoch.), ktorý dopĺňa 5MP hĺbkový senzor.

Smartfón by sa mal v predaji ocitnúť už 23. mája, teda od najbližšieho štvrtku.

Zdroj: xda-developers.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close