ANDROIDHrySpravodajstvoXiaomi

Xiaomi pridáva podporu hry Fortnite na ďalší masovo rozšírený smartfón

Manu Kumar, generálny riaditeľ spoločnosti Xiaomi India prostredníctvom sociálnej siete dnes oznámil dostupnosť novej verzie nadstavby MIUI 10 pre zariadenie Xiaomi Redmi Note 7 Pro.

Update prináša podporu Fortnite

Update nesie číselné označenie MIUI 10.2.10.0 a prináša viacero noviniek. Jednou z tých významnejších je však podpora jednej z najpopulárnejších hier na svete – Fortnite.

Our hard-working leadership team @ #XiaomiIndia! 😉😁While Sir Anuj Sharma is addicted to his all-time favourite game…

Uverejnil používateľ Manu Kumar Jain Utorok 30. apríla 2019

Aktualizácia má celkovo 285mb a okrem podpory Fortnite prináša aj marcovú bezpečnostnú záplatu, vrátane opráv niektorých bugov. Za spomenutie stojí napríklad oprava funkcionality mikrofónu, ktorý na zariadeni haproval. Update je dostupný prostredníctvom OTA a je uvoľňovaný postupne.

Vyskúšajte si na smartfóne jednu z najpopulárnejších hier súčasnosti

V prípade, ak by ste si chceli zahrať jednu z najpopulárnejších hier na svete tak ju stiahnete priamo zo serverov Fortnite prostredníctvom QR kódu nižšie (pozn. redakcie: v Android obchode hru nenájdete). Potom ako oskenujete QR kód nižšie a stiahnete inštalačný balíček tak vás smartfón vyzve na povolenie inštalácie aplikácií a hier z iných zdrojov ako je Google Play obchod. Potom ako povolíte túto možnosť, tak stačí už len pokračovať ďalej.

Zdroj: vlastný (print screen Epic Games)

Zdroj: via Manu Kumar (Facebook)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close