SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi hlási ďalší úspech. Zariadenia Redmi Note7 sa predávajú lepšie ako teplé rožky

Zariadenia Redmi Note 7Redmi Note 7 Pro patria medzi smartfóny strednej triedy. Bez pochyby ich možno pokladať za atraktívne zariadenia z pohľadu cena:výkon. Vedia to aj zákazníci.

Xiaomi Redmi Note 7 sa zbesilo predáva

Spoločnosť Xiaomi prostredníctvom oficiálnej Twitter stránky oznámila, že mesiac od spustenia predaja zariadení Redmi Note 7 a Redmi Note 7 Pro v Indii sa predalo viac ako 1 milión kusov.

„Sme potešení, že môžeme zdieľať ďalší skvelý míľnik, ktorý dosiahol náš obľúbený rad smartfónov Redmi Note. Je to naozaj pokorné vidieť lásku našich Mi Fans smerom k novej sérii Redmi Note 7,…“

Smartfóny Xiaomi Redmi Note 7 patria do kategória zaujímavejších. Jedná sa totiž o telefóny, ktoré nastavili nový štandard fotografovania v mid-range kategórii zariadení. Hlavným lákadlom je totiž 48MP kamera.

Xiaomi Redmi Note 7

Zdroj: Facebook

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close