Pracovné ponuky
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Redmi Note 7 je oficiálne najvýhodnejším smartfónom na trhu, potvrdila to asociácia EISA

Výborné recenzie miliónov zákazníkov najnovšie dopĺňa aj významné ocenenie

Xiaomi Redmi Note 7 je už od jeho samotného predstavenia považovaný za jeden z najlepších smartfónov strednej a vyššej strednej triedy, ktoré sú momentálne dostupné na trhu. Skvelý fotoaparát a dostatok výkonu robí z tohto zariadenia naozaj unikát, ktorý si za svoje pôsobenie na trhu našiel naozaj milióny spokojných zákazníkov. Skvelá spätná väzba od zákazníkov je ale konečne podložená aj „profesionálnejším“ ocenením.

Xiaomi Redmi Note 7 je oficiálne najvýhodnejším smartfónom na trhu

Smartfón Xiaomi Redmi Note 7 sa totižto oficiálne stal najvýhodnejším smartfónom aktuálne dostupným na trhu. Ocenenie získal od asociácie EISA, ktorá spolupracuje s viac ako 61 magazínmi z 29 krajín sveta, pričom sa hodnoteniu produktov venuje už viac ako 35 rokov.

„Vďaka kvalitnej výbave hodnej vlajkovej lode, vynikajúcej 48-megapixlovej zadnej kamere podporovanej senzorom hĺbky s rozlíšením 5 megapixelov na efektné rozmazanie pozadia, ďalej čipovej súprave Snapdragon 660 od Qualcomm spárovanej so 4 GB RAM a vstavanej pamäti 64 GB je Xiaomi Redmi Note 7 smartfón s najlepšou hodnotou za vynaložené peniaze na trhu. Jeho 4000 mAh batéria podporuje technológiu rýchleho nabíjania Quick Charge 4, predná aj zadná časť telefónu sú chránené sklom Gorilla Glass 5, zatiaľ čo používateľské rozhranie umožňuje jeho rýchle ovládanie. Telefón má všetku dostupnú konektivitu, je tu USB-C a 3,5 mm audio konektor, infračervený vysielač plus FM rádio. Stručne povedané, Xiaomi Redmi Note 7 jasne definuje štandard zariadenia pre používateľov hľadajúcich najlepší pomer výkon/cena, „ píše sa na stránkach asociácie EISA.

Zaujímajú ťa správy zo sveta technologických gigantov ako Huawei, Samsung, či Xiaomi? Ak áno, prehľad tých najdôležitejších noviniek nájdeš priamo na našom webe.

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close