Spravodajstvo

Xiaomi Redmi Note 6 Pro je na ceste. Hovorí dôveryhodný zdroj

Xiaomi z rady 6. generácie smartfónov Redmi predstavilo zatiaľ 3 kúsky – Redmi 6A, Redmi 6Redmi 6 Pro.  Ak patríte medzi verných fanúšikov tohto čínskeho giganta, ta vám tam určite chýba Note verzia smartfónu. Všetko by sa však mohlo čoskoro zmeniť.

Známy leaker Roalnd Quandt hovorí, že Xiaomi Redmi Note 6 Pro je na ceste

Najnovší report od Roland Quandt (známy leaker) totiž hovorí o tom, že spoločnosť Xiaomi plánuje už čoskoro predstaviť nový smartfón z rady 6. generácie. Reč je konkrétne o Note 6 Pro verzii. Vo svojom statuse, ktorý uverejnil na sociálnej sieti Twitter hovorí, že zariadenie príde vo viacerých farebných vyhotoveniach – Zlatá, Modrá a Čierna. Tiež spomína, že smartfón bude dostupný v 3GB/32GB a 4GB/64GB verzii. Cenovo by sa mal hýbať zhruba na úrovni okolo 200 až 250€, v závislosti od varianty.

Čo sa týka však ďalších špecifikácií tak o nich zatiaľ moc nevieme. V každom prípade však môžeme očakávať upgrade oproti Note 5 verzii. Avšak sa šepká, že smartfón prinesie upgrade hlavne v podobe procesora – Snapdragon 660 alebo Snapdragon 670.

Zdroj: Twitter via Gizmochina.com, úvodný obrázok: Youtube (Beebom)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close