SpravodajstvoXiaomi

Ďalší z masovo dostupných smartfón od Xiaomi by mohol oficiálne dostať Android 9.0 PieSpoločnosť Xiaomi bez pochýb patrí medzi výrobcov, ktorí v pravidelných intervaloch prinášajú aktualizácie na svoje smartfóny. O to viac nás teší, že sa nejedná len „kozmetické“ aktualizácie, ale aj o „reálne“, ktoré prinášajú nové vlastnosti a funkcionality. Jednu z takýchto aktualizácií by mal dostať aj smartfón Redmi Note 6 Pro.

V beta testovaní Redmi Note 6 Pro dostáva update na Android 9.0 Pie

Nie tak dávno začala spoločnosť Xiaomi s testovaním MIUI 10 nadstavby založenej na najnovšej verzii operačného systému Android 9.0 na vybraných smartfónoch. Jedným z nich bol aj Redmi Note 6 Pro. Najnovšie spoločnosť začala s oficiálnym uvoľňovaním BETA verzie ROM – MIUI 10 9.3.11, ktorá okrem novej verzie nadstavby prináša aj Android 9.0.

Zdroj: via fonearena.com

Aktualizácia je aktuálne dostupná len v programe Nighty Beta čo znamená, že sa jedná o exkluzívnu skupinu BETA testerov. V každom prípade uvoľňovanie aktualizácie je dobrým znamením, ktoré naznačuje, že Xiaomi by mohlo v dohľadnej budúcnosti uvoľniť update aj pre „klasických“ beta testerov a neskôr aj pre širokú verejnosť.

Zdroj: fonearena.com

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Xiaomi predstaví už v najbližší pondelok nový smartfón. Nebude to Xiaomi Mi A3, ale Redmi Note 7S

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close