SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Xiaomi Redmi Note 5A: veľa muziky za málo peňazí. Aktuálne tento telefón je dostupný v limitovanej ponuke za 81€

Skutočne sa často nevidí, aby nás očaril jeden z najlacnejších smartfónov na trhu vôbec. Ten je ale prekvapivo na svoju cenu veľmi dobre vybavený po stránke hardvéru i dizajnu. Reč je o smartfóne Xiaomi Redmi Note 5A, ktorý zastupuje nižšiu strednú triedu a svojou 81 cenou Ťa určite dostane. Pozitívnou správou je aj prítomnosť plnohodnotného LTE na Slovensku a v Česku. 

Xiaomi Redmi Note 5A ponúka všetky lákavé prvky dnešnej doby. Tento smartfón je vybavený veľkým displejom, dostatočným hardvérom na každodenné používanie, kvalitne spracovanou konštrukciou či stále dobrou výdržou batérie. Poďme ale pekne postupne. Redmi Note 5A je vybavený veľkým 5,5″ IPS displejom s HD rozlíšením. Nad displejom nájdeme okrem senzora a reproduktora aj 5 Mpx fotoaparát pre selfies. Poteší stále prítomnosť senzorových tlačidiel pod obrazovkou, vďaka čomu Redmi Note 5A ponúkne celý 5,5″ displej bez akéhokoľvek výrezu pre softvérové tlačidlá. Tomuto prvku dávam palec hore a je len škoda, že od senzorových tlačidiel výrobcovia čoraz častejšie upúšťajú.

Produktová fotografia

Xiaomi Redmi Note 5A nie je žiadne béčko ani napriek nízkej cene

Smartfón Xiaomi Redmi Note 5A je na zadnej strane vybavený 13 Mpx fotoaparátom. Ten ponúka vychytávky ako fázovú detekciu, LED blesk, ostrenie dotykom, detekciu tváre, HDR, panorámu a poteší aj možnosť nahrávania plnohodnotného Full HD videa pri 30 snímkoch za sekundu. 

Cenovo dostupný Xiaomi Redmi Note 5A môžeš získať na tomto odkaze

Srdcom smartfónu Xiaomi Redmi Note 5A je 8-jadrový procesor Snapdragon 435 s taktom 1,4 GHz, ktorému vypomáha grafický akcelerátor Adreno 505. O stabilný chod systému sa stará operačná pamäť s kapacitou 2 GB a 16 GB úložisko, ktoré je ešte možné rozšíriť prostredníctvom pamäťovej karty až o ďalších 128 GB. Redmi Note 5A je vybavený 3080 mAh batériou, vďaka ktorej smartfón vydrží celý jeden deň aj pri náročnejšom používaní.

Xiaomi Redmi Note 5A beží na operačnom systéme Android 7.1.2 Nougat s upravenou užívateľskou nadstavbou MIUI 8, ktorá v sebe skrýva množstvo zaujímavých aplikácií. Poteší aj v takto cenovo dostupnom smartfóne stále prítomnosť FM rádia, podpora dvoch SIM kariet, prítomnosť senzorov ako akcelerometer, gyroskop, kompas, infraport a množstvo ďalších prvkov, ktoré z tohto smartfónu robia skutočne zaujímavým „horúcim“ tovarom.

Tento Xiaomi je totiž aktuálne zlacnený z pôvodných 103 € na 80,42 €, čo je naozaj skvelá ponuka. PS: určite nezabudni na možnosť dopravy EU Express, ktorá síce stojí pár EUR, ale na druhej sa nebudeš musieť trápiť s prípadným zadržaním telefónu na colnici, totiž všetko za teba vybaví GearBest a najlepšie na tom je, že na svoje náklady.

Cenovo dostupný Xiaomi Redmi Note 5A môžeš získať na tomto odkaze

Úvodný obrázok: YouTube – Sobat HAPE

 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close
Pracovné ponuky