SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Redmi K20 sa objavil v prvom e-shope. Poznáme cenu, ktorá je o niečo vyššia ako sa očakávalo

Necelý týždeň dozadu spoločnosť Xiaomi oficiálne predstavila zariadenie Redmi K20 a Redmi K20 Pro, ktorý dostal prívlastok „Zabijak vlajkových lodí“. Dôvodom, prečo ho tak nazvali sú high-end špecifikácie v kombinácii s cenou, ktorá nezruinuje rodinný rozpočet.

Xiaomi Redmi K20 6GB/64GB

Xiaomi Redmi K20 8GB/256GB

Redmi K20 sa objavil v predaji

Od dnešného dňa známy zahraničný e-shop GearBest.com začal vo svojej ponuke listovať zariadenia Redmi K20, „slabšieho súrodenca“ PRO verzie.  Cenovo začína na úrovni 395€ v konfigurácii so 6GBGB RAM a 64GB úložným priestorom. Aj napriek tomu, že sa jedná o atraktívnu cenu, tak mnohých určite sklame, a to z dôvodu, že pri predstavení zariadenia bola spomínaná táto cenovka s PRO verziou. V prípade 8GB/256GB verzie si záujemcovia budú musieť priplatiť ďalších približne 50€.

Redmi K20_displej
Zdroj: produktová fotografia

Xiaomi Redmi K20 ponúka 6,39“ FHD displej, ktorý disponuje stále žiadanejším skenerom odtlačkov prstov. Smartfón je poháňaný procesorom Qualcom Snapdragon 730 (PRO verzia disponuje procesorom Qualcomm Snapdragon 855), ktorý dopĺňa 6GB/8GB RAM spolu so 64GB/256GB úložným priestorom. Hlavným ťahúňom tohto zariadenia je však kamera, resp. trojica kamier. Konkrétne, širokouhlý hlavný fotoaparát Sony IMX582 s 48-megapixelovým rozlíšením, 13-megapixelový super-širokým snímačom, ktorý je doplnený o 8-megapixelový teleobjektívom. Fotoaparát podporuje 960 snímok so super pomalým pohybom videa (Slow-motion), či 2-dvojité optické priblíženie.

Redmi K20 Kamera
Zdroj: produktová fotografia

Čerešničkou na torte je, že telefón disponuje 3,5 jackom, ktorý sa pomaly, ale isto vytráca z viacerých zariadení. Aby sme ešte nezabudli, smartfón poháňa akumulátor s kapacitou 4 000mAh, ktorý nabijete prostredníctvom podpory rýchleho nabíjania Quick Charge do 18W.

Xiaomi Redmi K20 6GB/64GB

Xiaomi Redmi K20 8GB/256GB

Via GearBest.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Redmi Redmi K20 Pro Xiaomi Xiaomi Redmi K20

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi najväčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close