ŠPEKULÁCIESpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Redmi K20 by mohol byť názov novej vlajkovej lode, ktorá má ambíciu stať sa najvýkonnejším smartfónom na trhu

Jedno je isté. Nová vlajková loď od spoločnosti Xiaomi Redmi nebude niesť označenie „X“. Tieto informácie priniesol samotný CEO spoločnosti, Lu Weibing, ktorý doslova povedal:

„Nevolá sa Redmi X, bude mať lepšie meno“

Najnovšie zahraničný portál Gizchina.com prišiel s reportom, v ktorom poukázal na fotografiu ochrannej vrstvy displeja, ktorá sa nachádza na displeji zariadenia po jeho vybalení zo škatule. Podľa fotografie názov nového zariadenia, na ktorom pracuje spoločnosť Redmi bude „Redmi K20 Pro“.

via Gizchina.com

Fotografia taktiež odhaľuje vybrané špecifikácie, ktoré naznačujú, že sa bude jednať o vlajkovú loď. Reč je konkrétne o procesore Qualcomm Snapdragon 855, 20MP Pop-up AI selfie kamere, trojitej zadnej kamere kde hlavný snímač disponuje 48MP rozlíšením a batérii s kapacitou 4000mAh.

Ťažko aktuálne potvrdiť alebo vyvrátiť pravosť fotografie, ktorá zaplavila desiatky médií. V každom prípade veríme, že nasledujúce dní prinesú viac svetla do aktuálnych informácií.

Zdroj: via Gizchina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close