SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Redmi K20 by mohol byť názov novej vlajkovej lode, ktorá má ambíciu stať sa najvýkonnejším smartfónom na trhu

Jedno je isté. Nová vlajková loď od spoločnosti Xiaomi Redmi nebude niesť označenie „X“. Tieto informácie priniesol samotný CEO spoločnosti, Lu Weibing, ktorý doslova povedal:

„Nevolá sa Redmi X, bude mať lepšie meno“

Najnovšie zahraničný portál Gizchina.com prišiel s reportom, v ktorom poukázal na fotografiu ochrannej vrstvy displeja, ktorá sa nachádza na displeji zariadenia po jeho vybalení zo škatule. Podľa fotografie názov nového zariadenia, na ktorom pracuje spoločnosť Redmi bude „Redmi K20 Pro“.

Xiaomi Redmi K20 Pro
via Gizchina.com

Fotografia taktiež odhaľuje vybrané špecifikácie, ktoré naznačujú, že sa bude jednať o vlajkovú loď. Reč je konkrétne o procesore Qualcomm Snapdragon 855, 20MP Pop-up AI selfie kamere, trojitej zadnej kamere kde hlavný snímač disponuje 48MP rozlíšením a batérii s kapacitou 4000mAh.

Ťažko aktuálne potvrdiť alebo vyvrátiť pravosť fotografie, ktorá zaplavila desiatky médií. V každom prípade veríme, že nasledujúce dní prinesú viac svetla do aktuálnych informácií.

Zdroj: via Gizchina.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close