Xiaomi

Takto by mal vyzerať smartfón Xiaomi Redmi 7 Pro. Spolu s fotografiou sa otvára otázka, plánuje Xiaomi predstaviť na Vianoce 2 smartfóny?

Niekoľko dní dozadu sme vám priniesli report o tom, že TENAA certifikáciou prešlo neznáme zariadenie „M1901F9T“. Krátko na to sa objavili na internete informácie o tom, že spoločnosť Xiaomi sa chystá predstaviť nový smartfón – Xiaomi Play. Spolu s týmto zariadením sa objavila produktová fotografia smartfónu, ktorý by ako keby vypadla z oka fotografie, ktorú nájdete na spodku článku.

Xiaomi Play
Zdroj: Gizmochina.com

V spojitosti so smartfónom Xiaomi Play sa hovorilo, že zariadenie by malo byť čínskou verziou smartfónu PocoPhone F1. Preto sa teraz otvára otázka, chystá sa spoločnosť Xiaomi predstaviť hneď 2 zariadenia? Aktuálne informácie nasvedčujú tomu, že áno. Totiž okrem fotografie zariadenia nižšie sa objavili ďalšie správy, ktoré hovoria o špecifikáciách smartfónu. Údajne by mal byť predstavený s procesorom Qualcomm Snapdragon 632 narozdiel od zariadenia Xiaomi Play, ktorý by do vienka mal dostať pravdepodobne Snapdragon 845.

Xiaomi Redmi 7 Pro
Via Gizmochina.com

V každom prípade sa tieto špekulácie čoskoro rozlúsknu. Smartfón Xiaomi Play by mal byť totiž oficiálne predstavený 24. decembra, teda na Vianoce.

Zdroj: Gizmochina.com, TheLeaker.com, vlastný

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close
Pracovné ponuky