fbpx
SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Redmi 7 dostáva aktualizáciu MIUI nadstavby. Prináša podporu tmavej témy

Smartfón Xiaomi Redmi 7, ktorý bol predstavený v marci tohto roka v domovskej Číne, dostáva v týchto dňoch významnú aktualizáciu MIUI nadstavby.

Redmi 7 dostáva podporu tmavej témy

Aktualizácia, ktorá sa objavila u prvých používateľov, nesie označenie „V10.3.2.0. PFLINXIM“, a prináša viacero vylepšení, ktoré sa netýkajú len kozmetických zmien.

Xiaomi Redmi 7

Update má celkovo 606MB a prináša ako bezpečnostné záplaty, tak aj nové funkcionality. Tou najočakávanejšou je „Dark Mode“, teda Tmavý režim. Medzi ďalšími funkciami, ktoré sa objavili,  pribudla napríklad funkcia odomykania aplikácií prostredníctvom oskenovania tváre, bola pridaná možnosť zostania  na obrazovke odomknutia po tom ako sa smartfón odomkne po zoskenovaní tváre, a ďalšie.

Xiaomi Redmi 7 podpora tmavej temy
Zdroj: via Fonearena.com

V prípade ak Vám smartfón neohlásil automaticky dostupnosť aktualizácie, tak ju môžete stiahnuť priamo zo stránok MIUI. Update je určený pre Global zariadenia.

Mimochodom, smartfón ponúka 6,36“ displej s rozlíšením 1520 x 720 bodov, procesor Qualcom Snapdragon 632, grafický cip Adreno 506, 3GB/32GB RAM (verzia na odkaze nižšie), duálnu kameru a Android vo verzii 9.0.

Xiaomi Redmi 7

Zdroj: via Fonarena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close