SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi Redmi 7 dostáva aktualizáciu MIUI nadstavby. Prináša podporu tmavej témy

Smartfón Xiaomi Redmi 7, ktorý bol predstavený v marci tohto roka v domovskej Číne, dostáva v týchto dňoch významnú aktualizáciu MIUI nadstavby.

Redmi 7 dostáva podporu tmavej témy

Aktualizácia, ktorá sa objavila u prvých používateľov, nesie označenie „V10.3.2.0. PFLINXIM“, a prináša viacero vylepšení, ktoré sa netýkajú len kozmetických zmien.

Xiaomi Redmi 7

Update má celkovo 606MB a prináša ako bezpečnostné záplaty, tak aj nové funkcionality. Tou najočakávanejšou je „Dark Mode“, teda Tmavý režim. Medzi ďalšími funkciami, ktoré sa objavili,  pribudla napríklad funkcia odomykania aplikácií prostredníctvom oskenovania tváre, bola pridaná možnosť zostania  na obrazovke odomknutia po tom ako sa smartfón odomkne po zoskenovaní tváre, a ďalšie.

Xiaomi Redmi 7 podpora tmavej temy
Zdroj: via Fonearena.com

V prípade ak Vám smartfón neohlásil automaticky dostupnosť aktualizácie, tak ju môžete stiahnuť priamo zo stránok MIUI. Update je určený pre Global zariadenia.

Mimochodom, smartfón ponúka 6,36“ displej s rozlíšením 1520 x 720 bodov, procesor Qualcom Snapdragon 632, grafický cip Adreno 506, 3GB/32GB RAM (verzia na odkaze nižšie), duálnu kameru a Android vo verzii 9.0.

Xiaomi Redmi 7

Zdroj: via Fonarena.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close