TIP REDAKCIEXiaomi

Cenovka ľudového smartfónu Xiaomi Redmi 5A padla na historická minimá. Aktuálne je dostupný hlboko pod 100€

Aj za málo peňazí môžeš dostať veľa muziky a to vďaka limitovanej ponuke, ktorú sme si pre vás pripravili spolu s internetovým obchodom Cafago.com, ktorý si pre našich čitateľov pripravil ľudový smartfón, ktorý ponúka dostatok výpočtovej sily na každodennú prácu a to v podobe zariadenia Xiaomi Redmi 5A.

Xiaomi Redmi 5A 4G nájdeš v limitovanej ponuke za pár EUR tu. PS: nezabudni kupón „RP0240“

Xiaomi Redmi 5A – za málo peňazí veľa muziky

Xiaomi Redmi 5A patrí do kategórie smartfónov strednej triedy kde farby tohto jedného z najväčších výrobcov smartfónov háji bravúrne. Smartfón totiž ponúka za veľmi atraktívnu cenu (aktuálne menej ako 75€ za podmienky využitia kupónu „RP0240“) výkon hodný oveľa drahších smartfónov.

Telefón ponúka 5“ displej s HD rozlíšením, teda 1280 x 720 bodov. Vo vrchnej časti displeja nájdeme 5MP prednú kameru, ktorej sekunduje na zadnej strane 13MP šošovka.

Pod kapotou nájdeme procesor od spoločnosti Qualcomm – Snapdragon 425, ktorý disponuje štvoricou jadier pracujúcich na frekvencii 1,4GHz. O hladký mutlitasking sa starajú 2GB operačnej pamäte RAM a 16GB interný priestor, ktorý je možné rozšíriť až do veľkosť 128GB pomocou pamäťovej karty. Smartfónu nechýba samozrejme ani podpora 3G či 4G sietí, Bluetooth, GPS, podpora 2 aktívnych SIM kariet, E-kompas, Senzor okolitého svetla, Gyroskop či dokonca IR Blaster. Mimochodom, smartfón ponúka batériu o veľkosti 3000mAh, ktorá by vám mala vystačiť na jeden až dva dni aktívneho používania.

Zdroj: Youtube

Smartfón ako už z popisu hore môžeš vyčítať poskytuje dostatok výkonnú na každodennú prácu, vrátane stredne náročných hier. Telefón je preto primárne určený pre ľudí, ktorí telefón využívajú na behanie po internete, facebookovanie či Instagram, počúvanie hudby, využívanie nie tých najnáročnejších aplikácií a hier (PS: na telefóne rozšlapeš aj hru PUBG bez toho, aby ti sekala a to je už čo povedať). Jednoducho pre ľudí, ktorí od telefónu vyžadujú plnenie základných funkcií a nie ten najnovší herný prístroj. Tiež veľkým bonusom je aj to, že ponúka dizajnovo peknú konštrukciu v kompaktnom tele. Jediným negatívom je, že je telefón je dodávaný z US adaptérom, ale na druhej strane si povedzme, že klasickú nabíjačku doma určite nájdeš a nie len jednu.

Kupón „RP0240“ aktivuješ v košíku. PS: odporúčame ti dlho neváhať, kupónová cena je totiž obmedzená len na 7 kusov.

Zdroj: vlastný

Xiaomi Redmi 5A 4G nájdeš v limitovanej ponuke za pár EUR tu. PS: nezabudni kupón „RP0240“

Zdroj: vlastný, TS

Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.

Pridaj komentár

Close
Close