SpravodajstvoXiaomi

Jeden z najpopulárnejších smartfónov, Xiaomi Redmi Mi 5 dostáva novú stabilnú verziu MIUI 10

Konečne! Jeden z najpopulárnejších smartfónov z kuchyne Xiaomi, Redmi Mi 5 dostáva v týchto dňoch aktualizáciu so stabilnou verziou MIUI 10 vo verzii 10.1.3.0.

Update nesie označenie 10.1.3.0., bohužiaľ však vypúšťaná verzia MIUI 10 je založená na Androide Oreo a nie na Androide Pie. Aktualizácia je dostupná prostredníctvom OTA, avšak v prípade ak vám ju smartfón neponúkal tak ju môžete stiahnuť zo zdrojového odkazu nižšie.

Xiaomi Redmi 5 je smartfón strednej triedy, ktorý ponúka veľký 5,99 FULL HD+ displej s pomerom strán 18:9.  Zároveň displeju nechýba ani vysoký jas.  Z hľadiska výkonu ponúka procesor Snapdragon 625 v kombinácii s 3GB RAM a 16/32GB úložný fotoaparát. Na zadnej strane nájdeme fotoaparát s rozlíšením 12MP.

Mimochodom, novú verziu MIUI 10 dostali aj smartfóny z produktovej línie MI 8. V tomto prípade však update je založený na najnovšom Androide 9.0.

Zdroj: XDA-Developers.com, MIUI 10.1.3.0 (Xiaomi Redmi Note 5)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený


Tagy

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close