fbpx
RecenzieTIP REDAKCIEXiaomi

Obľúbený smartfón Xiaomi Redmi 4X môžeš získať v limitovanej ponuke výrazne lacnejšie | RECENZIA

Ak hľadáš skutočne veľmi zaujímavý smartfón, ktorý navyše patrí medzi veľmi dobre predávaný a osvedčený model, tak si na správnom mieste. Reč je o smartfóne Xiaomi Redmi 4X s plnohodnotným LTE. Tento model je totiž skvelý v tom, že ponúka veľmi kompaktné rozmery a dostatočný výkon na každodennú prácu.

Produktová fotografia

Xiaomi Redmi 4X ponúka 5″ IPS displej s dostatočným HD rozlíšením 1280×720 pixelov. Nad displejom ešte nájdeme 5 Mpx Selfies fotoaparát, senzory a reproduktor, kým na spodnej časti nájdeme trojicu senzorových tlačidiel. Výrobca tak konštrukciu prispôsobil aj veľkosti obrazovky, takže užívateľ nebude obmedzovaný žiadnymi softvérovými tlačidlami, ktoré by ukrojili miesto z časti obrazovky.

Xiaomi Redmi 4X môžeš kúpiť v limitovanej akcii z EU skladu na tomto odkaze

Xiaomi Redmi 4X ponúka dostatočný výkon na každodenné používanie

Kompaktný smartfón Redmi 4X ponúka na zadnej strane 13 Mpx fotoaparát s LED bleskom. Srdcom smartfónu je dostatočne výkonný 8-jadrový procesor Snapdragon 435, ktorému sekunduje 2/3 alebo až 4 GB operačná pamäť RAM. Smartfón je dostupný s 16, 32 alebo 64 GB úložiskom, ktoré je možné rozšíriť ešte prostredníctvom pamäťovej karty. O takto vybavený smartfón sa stará silná 4100 mAh batéria, ktorá ponúka výdrž pri veľmi náročnom používaní až po dobu dvoch dní. Ak budeš Xiaomi o niečo viac šetriť, tak sa vieš dostať aj na bezproblémovú trojdňovú výdrž.

Xiaomi Redmi 4X beží na operačnom systéme Android s užívateľskou nadstavbou MIUI 8. Vďaka tomu je tak systém dokonale prispôsobený k hardvéru a reakcie telefónu budú vždy čo najviac plynulé. Okrem prítomnosti slotu pre pamäťovú kartu, určite poteší podpora dvoch SIM kariet, prítomnosť rýchlej čítačky odtlačku prsta na zadnej strane. Xiaomi pri tomto smartfóny na nič nezabudlo a model ponúka akcelerometer, gyroskop, infraport pre ovládanie spotrebičov, Bluetooth 4.2 a plnohodnotné LTE využiteľné aj na Slovensku a Česku.

Kompaktný smartfón Xiaomi Redmi 4X stojí určite za zváženie. Je to priam dokonalá dávka technológii pre užívateľa, ktorý potrebuje dostatočný výkon na každodenné používanie, kovovú konštrukciu, ostrý displej a hlavne veľmi silnú výdrž batérie. Xiaomi Redmi 4X je teraz k dispozícii v limitovanej akcii, kedy ho môžeš získať z pôvodných 128,7 € len za 109,58 €. Tento skvelý smartfón je aktuálne dostupný v EU sklade. 

Xiaomi Redmi 4X môžeš kúpiť v limitovanej akcii z EU skladu na tomto odkaze

Zdroj: vlastný, GB, obrázky:  Youtube (Gabriel Polovka)

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Tagy

Redakcia

Windowscentrum.sk je veľmi zaujímavý internetový magazín, ktorý sa focusuje na Windows, Android, iOS, Apple a ďalšie zaujímavé témy. Píšeme taktiež o moderných technológiách, gadgetoch či autách.
Close
Close