AppleSpravodajstvoXiaomi

Xiaomi, Realme i Apple: Čo bude predstavené budúci týždeň?

Koniec apríla bude štedrý pre mnohých technologických gigantov. Pozrite sa, kedy budú predstavené zariadenia ako Mi 11X, či nové iMacy.

Zdalo by sa, že predstavovanie smartfónov a elektronických noviniek sa už pomaly ustáluje, no opak je pravdou. Už tento týždeň sa môžeme tešiť na hneď niekoľko predstavovacích eventov, počas ktorých uvidíme novinky od amerického Apple, nové laptopy od Lenova, indické verzie Redmi K40 a mnohé ďalšie produkty. Pozrite sa na prehľad nadchádzajúcich predstavovaní.

OPPO

Hneď prvou spoločnosťou nadchádzajúceho týždňa je OPPO. Novinku pre Indiu, OPPO A54, uvidíme už v pondelok a bude zhodná s verziou, ktorú už poznáme. Najvýznamnejšími prvkami bude teda kamera zložená zo štyroch snímačov a 5000mAh batéria. Na druhý deň, teda 20.4. bude predstavená i vyššia verzia smartfónu OPPO A74 5G. Tá ponúkne takmer rovnaké vybavenie, získa však o jeden snímač menej.

Apple jarný event

Americký gigant chystá svoje jarné predstavovanie produktov a bude to jednoducho veľkolepé. V utorok, 20.4. uvidíme tablety z radov iPad Pro, nový iPad Mini, dlhoočakávaný AirTag a mnoho ďalšieho. Očakávame tiež novú Apple TV, iMacy a tretiu generáciu AirPods.

Motorola

Svoje miestečko si nájde aj Motorola, ktorá v Indii predstaví hneď dva nové modely. Oba budú poháňané Snapdragonom 732G a ponesú masívnu 6000mAh batériu. Moto G40 Fusion a Moto G60 budú predstavené už v utorok, 20.4.2021.

Realme 5G modely

Po predstavení modelov Realme 8 Pro a Realme 8 4G sa už v stredu, 21.4. dočkáme 5G verzie oboch smartfónov. Predstavenie prebehne v Thajsku a rozhodne sa je na čo tešiť!

Jarná konferencia Lenovo

Lenovo je ostrieľanou značkou v oblasti notebookov a počítačov. Vo štvrtok sa teda nezabudnite pozrieť na nové notebooky, ktoré spoločnosť vypustí do sveta. Konkrétne pôjde o nové YOGA 2-in-1 notebooky a predstavenie novej Xiaoxin línie, sme teda určite zvedaví.

Xiaomi Mi 11X

Xiaomi to so svojími názvami tento rok už tradične prepletá a i keď sme model Redmi K40 mohli nájsť v Európe ako Poco F3, v Indii ponesie názov Mi 11X. Predstavený bude taktiež model Redmi K40 Pro+, ktorý je u nás známy ako Mi 11i. V Indii získa svoj názov ako Mi 11X Pro. Podľa dostupných informácií získa India svoj model Mi 11 Ultra a taktiež fitness náramok Mi Band 6. Zariadenia budú predstavené už v piatok, 23.4.2021.

Budete sledovať niektoré z predstavovaní? Ktorá spoločnosť je váš favorit? Dajte nám vedieť v komentároch!

via Gizmochina

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close