SpravodajstvoTIP REDAKCIEXiaomi

Koniec sieťkam proti komárom? Xiaomi predstavuje ďalší unikátny produkt, ktorý nás zbaví otravných komárov

Leto sa pomaly blíži či chceme alebo nie, a spolu s ním sa nevyhneme ani väčšiemu množstvu hmyzu, hlavne komárom. Tie vedia skutočne znepríjemniť nejdenú chvíľu.

Xiaomi Qinghe repelent na komáre

Spoločnosť Xiaomi, prostredníctvom platformy Youpin predstavuje ďalší produkt, z kategórie užitočných. Konkrétne sa jedná o repelent na komáre, za ktorým stojí spoločnosť Qinghe.

Určite mnohí z Vás majú v domácnosti sieťky na oknách či balkónoch. S repelentom Qinghe by tomu mohlo odzvoniť. Ich produkt totiž vytvára pomyslenú stenu pre komáre a to do niekoľko sekúnd po zapnutí.

Xiaomi repeletn na komare stena
Zdroj: produktová fotografia

Výdrž tohto repelentu je približne 100 dní aktívneho používania. V jeho útrobách totiž nájdeme špeciálnu látku (pyretrín), ktorá je postupne uvoľňovaná av jej dôsledku, odrádza komáre.

Xiaomi Qinghe repelent na komáre

Xiaomi Qinghe repelent na komáre aktuálne sa začal objavovať v prvých obchodov. Jeho cena je približne 13 $.

Zdroj: banggood.com

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close