SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi pripravuje lacný smartfón s obrovskou batériou: Predstavenie prebehne už zajtra!

Redmi 10 Prime bude lacný smartfón od Xiaomi, ktorý ponúkne až 6000mAh kapacitu batérie. Dostupnosť modelu je zatiaľ stále otázna.

Čínska spoločnosť Xiaomi nám len pred nedávnom predstavila svoj lacný, no vybavený model zo série Redmi 10. Ten však zatiaľ prišiel na trh sám. Jeho súrodencom by sa však už zajtra, 3. septembra 2021 mal stať Redmi 10 Prime, ktorý prinesie neskutočne veľkú batériu. Portál Xiaomiadictos.com nám teraz prináša prvý pohľad na tento zaujímavý smartfón, ktorému výdrž bude závidieť nejeden i drahší model. Čo poviete, oplatí sa investovať do takého smartfónu?

Redmi 10 Prime vyjde na trh už o pár hodín

Len pred niekoľkými chvíľami nás globálny viceprezident Xiaomi, Manu Kumar Jain informoval o príchode modelu Redmi 10 Prime na trh. Jeho predstavenie prebehne už zajtra, 3. septembra a tešiť sa môžeme napríklad na úžasnú 6000mAh batériu. V cenovej kategórii smartfónov zo série Redmi nie je takáto výbava zvykom, no nový Redmi 10 Prime bude naozaj výnimočný.

Zvyšok výbavy bude pravdepodobne založený na už nám známych parametroch predstaveného Redmi 10. Na konkrétnejšie informácie si však budeme musieť počkať ešte pár hodín, kedy spoločnosť smartfón odhalí verejnosti. Veľké zmeny v porovnaní s pôvodným modelom však neočakávame.

Dostupnosť modelu zatiaľ nie je známa

Ak si však robíte na nový Redmi 10 Prime zálusk, nepotešíme vás. Dostupnosť smartfónu zatiaľ nie je známa a i keď bude predstavený na globálnom trhu, nevieme, či vyjde za hranice Indie. Nestalo by sa to prvýkrát, že by bol predstavený model čisto len pre indický trh, no do Európy by sa nikdy nedostal.

Podobným prípadom je napríklad model Poco X3, ktorý je upravenou verziou nám známeho a populárneho Poco X3 NFC. Ten v Indii prišiel taktiež s 6000mAh batériou, no do Európy sa táto verzia nikdy nedostala. Nateraz nám tak ostáva len dúfať, že sa Xiaomi rozhodne priniesť takýto lacný, no vybavený smartfón akým je Redmi 10 Prime priniesť i na naše predajné pulty.

Kúpili by ste si takýto lacný smartfón s veľkou kapacitou batérie? Alebo si radšej priplatíte za lepšiu výbavu? Podeľte sa s nami v komentároch!

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy
Close
Close