Pracovné ponuky
Spravodajstvo

Xiaomi prinesie niekoľko funkcií z Mi 9 na smartfóny z produktovej línie Mi 8

Spoločnosť Xiaomi len pred niekoľkými týždňami oficiálne predstavila novú generáciu tohto ročnej vlajkovej lode – Xiaomi Mi 9. Smartfón prišiel s viacerými technologickými vylepšeniami, o ktorých by sme mohli napísať samostatný článok. O to viac nás teší, že na sociálnej sieti Weibo sa objavil status sa stránke MIUI, ktorý hovorí o tom, že viacero funkcionalít zavíta aj na „staršiu“ Mi 8-ičku.

Budúce aktualizácie by mali priniesť niekoľko funkcionalít. Za spomenutie stoja napríklad funkcie ako Game Turbo Režim, Tmavý režim, Optimalizácie batérie z Mi 9 či Farebný Always On režim.

MIUI Weibo funkcie z Xiaomi Mi 9 na Xiaomi Mi 8
Zdroj: Weibo

Podľa statusu uvereného na sociálnej sieti Weibo, aktuálne spoločnosť už testuje vybrané funkcie z Mi 9 na svojom predchodcovi.

Jendou z prvých funkcií, ktorej by sme sa mali dočkať je Game Turbo Režim, ktorý ocenia hlavne aktívni hráči mobilných hier. Čerešničkou na torte by malo byť, že update dostanú aj smartfóny Mi 8 Pro, či Mi 8 SE.

Zdroj: Weibo

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Martin Borko

Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk, ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webové stránky na Slovensku.
Close
Close