Spravodajstvo

Xiaomi prinesie niekoľko funkcií z Mi 9 na smartfóny z produktovej línie Mi 8

Spoločnosť Xiaomi len pred niekoľkými týždňami oficiálne predstavila novú generáciu tohto ročnej vlajkovej lode – Xiaomi Mi 9. Smartfón prišiel s viacerými technologickými vylepšeniami, o ktorých by sme mohli napísať samostatný článok. O to viac nás teší, že na sociálnej sieti Weibo sa objavil status sa stránke MIUI, ktorý hovorí o tom, že viacero funkcionalít zavíta aj na „staršiu“ Mi 8-ičku.

Budúce aktualizácie by mali priniesť niekoľko funkcionalít. Za spomenutie stoja napríklad funkcie ako Game Turbo Režim, Tmavý režim, Optimalizácie batérie z Mi 9 či Farebný Always On režim.

Zdroj: Weibo

Podľa statusu uvereného na sociálnej sieti Weibo, aktuálne spoločnosť už testuje vybrané funkcie z Mi 9 na svojom predchodcovi.

Jendou z prvých funkcií, ktorej by sme sa mali dočkať je Game Turbo Režim, ktorý ocenia hlavne aktívni hráči mobilných hier. Čerešničkou na torte by malo byť, že update dostanú aj smartfóny Mi 8 Pro, či Mi 8 SE.

Zdroj: Weibo

Dostávajte tie najlepšie a najnovšie informácie z VoSveteit.sk

Odoslaním e-mailu súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.

Tip pre vás  Nový Redmi K20 Pro ohúri nie len obrovským výkonom, ale aj neuveriteľným fotoaparátom a spomaleným videom

Martin Borko

Technológie sú mojou vášňou, o ktorej nie len hovorím, ale aj píšem už nejaký ten piatok. Som zakladateľom portálu Vosveteit.sk (predtým Windowscentrum.sk), ktorý dnes patrí medzi väčšie technologické webstránky s dosahom viac ako 6000 unikátnych čitateľov denne.
Close
Close