SpravodajstvoXiaomi

Xiaomi pridáva do platformy Youpin nový tyčový vysávač s funkciou mopu

Xiaomi v rámci platformy Youpin predstavila nový tyčový vysávač s mopom. Už dnes vieme, že crowdfundingová kampaň bude úspešná.

Spoločnosť Xiaomi v  rámci platformy Youpin predstavila nový tyčový vysávač, ktorý disponuje aj vstavaným mopom. Stojí za ním výrobca Ningbo Shuwa Dihao Electric Co., Ltd.

Vysávač má rozmery 308mm x 250mm x 1100m a  váži približne 5 kilogramov. Vo vnútri schováva motor s výkonom 140W a sacím výkonom 7200Pa. Je poháňaný batériou s kapacitou 2500mAh, ktorá ponúka dostatok šťavy na 25 minúť upratovania. Doba jeho nabitia je približne 3 hodiny. O stave nabitia Vás budú informovať diódy na prednej strane vysávača.

Xiaomi Youpin tycovy vysavac s mopom motor
Zdroj: produktová fotografia

Nádoba na prach má objem 500ml a  nádoba na umývanie 750ml.

Xiaomi Youpin tycovy vysavac s mopom objem nadob
Zdroj: produktová fotografia

V  Číne by sa tento tyčový vysávač so vstavaným mopom mal predávať za 1299 Juanov, čo je po prepočte približne 189 Dolárov. Mimochodom, už dnes vieme, že crowdfundingová kampaň na tento tyčový vysávačam s mopom bude úspešná. K dnešnému dňu presiahla viac ako 600% z požadovanej sumy peňazí, potrebnej na spustenie predaja. Dostupný by mal byť od 30. augusta. 

Prihláste sa do odberu tých najnovších informácií a správ z portálu VoSveteIt.sk

Odoslaním e-mailu dávate súhlas s podmienkami ochrany súkromia. Nezabudnite odber potvrdiť ešte v e-maile, ktorý Vám bude doručený

Mohlo by Vás zaujímať

Tagy

Martin Borko

Technológie ma fascinujú už niekoľko rokov a to hlavne spotrebná elektronika, ktorá nám dokáže častokrát zjednodušiť každodenné fungovanie. Zároveň však nepohrdnem ani futuristickými technológiami a víziami, o ktorých rád aj píšem.
Close
Close